Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Milenium startuje z akcją Wygraj Ligę! Do zdobycia bonusy i cashback 5%!

Wygraj Ligę to najnowsza propozycja promocyjna dla klientów Milenium. Poznaj szczegóły i dowiedz się, w jaki sposób możesz walczyć z innymi typerami o nagrody pieniężne i specjalne zwroty!

Milenium startuje z akcją Wygraj Ligę! Do zdobycia bonusy i cashback 5%!
Milenium startuje z akcją Wygraj Ligę! Do zdobycia bonusy i cashback 5%!

Milenium liga typerów 2019

Nie musisz szczególnie się wysilać, by grać w Wygraj Ligę i mieć szansę na nagrody. Organizator wymaga od ciebie tylko tego samego, co zwykle, a więc liczy się po prostu obstawianie meczów online!

Każdy gracz zarejestrowany w Milenium automatycznie zapisywany jest do tej oferty specjalnej. W pierwszym miesiącu jej trwania typerzy walczą o miejsca w poszczególnych ligach. Im większa suma zagranych stawek, tym lepsze miejsce w rankingu!

totolotek bonus bez depozytu. Kod promocyjny
totolotek bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Rywalizacja odbywa się w czterech ligach. W każdej do zdobycia są nagrody pieniężne oraz cashbacki. Najlepsi mogą liczyć nawet na 760 PLN na obstawianie meczów oraz 5% zwrotu!

Promocje bukmacherskie z bonusami

  • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
  • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

Możesz dołączyć do promocji w każdej chwili, jednak musisz liczyć się z tym, że wówczas uplasowany zostaniesz na najniższym szczeblu Wygraj Ligę.

Nie masz konta w Milenium? Sprawdź jego aktualną ofertę i przekonaj się, czy to dla ciebie dobry bukmacher na początek! Możesz też zerknąć na inne aktualne dostępne promocje – na przykład Totalbet bonus bez wpłaty 10 PLN!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button