Obstawiasz i jedziesz na mecz Serie A z Forbet!

Jesteś aktywnym miłośnikiem obstawiania meczów? Dzięki najnowszej ofercie od Forbet możesz zdobyć pakiet wyjazdowy na spotkanie AS Roma – Juventus Turyn!

Obstawiasz i jedziesz na mecz Serie A z Forbet!
Obstawiasz i jedziesz na mecz Serie A z Forbet!

Obejrzyj na żywo mecz Serie A!

Oferta przeznaczona jest dla każdego, kto ma konto internetowe w portalu Forbet. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać – wystarczy zbierać punkty poprzez stawianie zakładów na piłkę nożną.

Tylko od ciebie zależy, czy zajmiesz miejsce w górnej czy dolnej części stawki. Forbet łącznie przygotował aż sto nagród, jednak najcenniejszych z nich mamy dokładnie cztery!

sts kod bonusowy
sts kod bonusowy

Pakiet wyjazdowy, który zawiera bilety lotnicze, wejściówki na mecz oraz zakwaterowanie we Włoszech, otrzymają osoby z miejsc pierwszego, drugiego, trzeciego oraz… dziesiątego.

Chcesz bilet na Roma – Juventus?

Poza nagrodami rzeczowymi organizator ma dla typerów specjalne bonusy – od 20 do nawet 300 PLN!

Pamiętaj, że tylko gra na piłkę nożną jest brana pod uwagę. Nie możesz stawiać innych dyscyplin, jeśli chcesz, by twój zakład był kwalifikowany do promocji i abyś mógł otrzymać za niego punkty do rankingu.

Chcesz wziąć udział w promocji, a nie jesteś zarejestrowany w Forbet online? Po prostu załóż darmowe konto na oficjalnej stronie bukmachera. Wszystko zajmuje kilka chwil, a z kodem promocyjnymBETONLINE” można zgarnąć aż 50 PLN w formie dodatkowej premii na start!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button