Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bonus LV BET na FAME MMA 3. Obstawianie z premią!

Do 50 PLN w formie specjalnego bonusu możesz odebrać w ramach najnowszej oferty przygotowanej przez bukmachera LV BET na galę FAME MMA 3!

Bonus LV BET na FAME MMA 3. Obstawianie z premią!
Bonus LV BET na FAME MMA 3. Obstawianie z premią!

Promocje bukmacherskie FAME MMA 3

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz posiadać darmowe konto bukmacherskie w LV BET. Zapisanie się do tego portalu jest bardzo proste. Co najważniejsze, nie musisz od razu weryfikować swoich danych!

W ramach oferty specjalnej na typowanie FAME MMA 3 do zdobycia jest 50% wygranych więcej, niż na co dzień. Sprawa jest prosta: wygrałeś 50 PLN, otrzymujesz dodatkowe 25 PLN, co oznacza, że łącznie do dalszego wykorzystania masz 75 PLN!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Bonus LV BET online

Tylko kupony zagrane za co najmniej 50 PLN są brane pod uwagę. Kurs ogólny zakładu nie może być mniejszy od 2.00 i wszystkie typy muszą dotyczyć gali FAME MMA 3.

Premia jest przyznawana automatycznie. Dodatkowe pieniądze pojawiają się w saldzie bonusowym do 1 kwietnia do godziny 17.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Kwota premii nie może przekroczyć 50 PLN, co oznacza, że nawet pokaźniejsze wygrane zostaną powiększone o takie środki.

Przypominamy, że nadal nowi gracze mogą wykorzystać LV BET kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i pozwala na zgarniecie 20 PLN bez depozytu. Chcesz więcej? Żaden problem, bo dwie pierwsze wpłaty u tego bukmachera to nawet 1500 PLN na obstawianie!

Szczegóły na temat opisywanej promocji znajdziesz w jej oficjalnym regulaminie, który dostępny jest w portalu online LV BET. Kupony zagrane w punktach naziemnych nie zaliczają się do oferty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button