Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Do 100 PLN na KSW 47. Oferta specjalna w Etoto!

Nawet 100 PLN możesz otrzymać w Etoto z okazji gali KSW 47. Już teraz przeczytasz szczegóły na temat tej oferty specjalnej oraz dowiesz się wszystkiego, co niezbędne!

Do 100 PLN na KSW 47. Oferta specjalna w Etoto!
Do 100 PLN na KSW 47. Oferta specjalna w Etoto!

KSW 47 obstawianie online

Planujesz obstawianie najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki? Masz już swoje typy KSW 47? Promocja Etoto pomoże ci w sytuacji, gdy twoje przypuszczenia nie do końca się sprawdzą!

Na czym polega aktualna akcja bonusowa w Etoto? Można dzięki niej zgarnąć nawet do 100 PLN zwrotu w postaci 50% sumy postawionej w kuponie kwalifikacyjnym. To bardzo proste, a za chwilę będziesz się mógł o tym przekonać!

Bonus Etoto. Kod promocyjny
Bonus Etoto. Kod promocyjny

Pamiętaj, że przed postawieniem kuponu branego pod uwagę w promocji musisz zapisać się do niej. Zrobisz to na oficjalnej stronie buka Etoto, a dokładniej w zakładce poświęconej ofercie „Szybki strzał”!

Promocje bukmacherskie Etoto

Do opisywanej oferty zaliczają się następujące zakłady:

  • Stawka minimum 50 PLN
  • Typy na KSW 47
  • Minimalny kurs zakładu 1.02
  • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.02
  • Kupony SOLO oraz AKO

W trakcie trwania promocji możesz zgarnąć tylko jeden zwrot. Zawsze pod uwagę bierze się pierwszy kupon, jaki został zagrany przez uczestnika oferty.

Dodatkowe środki znajdą się na twoim koncie w ciągu 20 minut od rozliczenia kuponu. Ostatni etap polega na zaakceptowaniu cashbacku.

sts kod bonusowy
sts kod bonusowy

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button