Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Od czego zacząć swoją przygodę z bukmacherką?

Każdy z graczy obstawiających u bukmachera przeszedł pewną drogą – dla jednych była to dłuższa, a dla drugich krótsza droga. Nie zmienia to jednak faktu, że bagaż zebranych doświadczeń z pewnością jest ogromny. Na pewno warto zaznaczyć, że przeważnie są to doświadczenia oparte na porażkach, ponieważ ich zawsze jest więcej. Takie jest życie typera, że przeważnie kupon idzie do kosza, a czym szybciej się z tym pogodzimy tym lepiej. Niestety, niektórzy żyją wiecznymi złudzeniami, że za chwilę przyjdzie wielka wygrana. Jest to tak trochę jak na czekanie na złotą gwiazdkę z nieba – prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie. Warto zatem, aby początkujący gracze nie popełniali błędów swoich poprzedników i żeby ich start był jak najlepszy. Aby poznać parę wskazówek dotyczących obstawiania szczególnie na początkowym etapie, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

jak zacząć obstawiać
Od czego zacząć swoją przygodę z bukmacherką?

Rozsądne operowanie własną gotówką

Kwestia motywacji jest niesamowicie istotna gdy zaczynamy swoją przygodę z bukmacherką. Największym problemem jest to, że ludzie często oczekują, że wygrają gigantyczne pieniądze i zmienią swoje życie. Przecież to takie proste, żeby obstawić parę meczów, bo przecież „znam się, bo jestem kibicem”. Niestety, to tak nie działa. Gdyby tak miało być, to mielibyśmy już wielu milionerów, a bukmacherzy wychodziliby z pustymi torbami. Zdarzają się sytuacje, w których na początku gracz jakimś trafem wygra pieniądze i myśli, że tak będzie zawsze i potem jest w stanie wydawać coraz to większe pieniądze, żeby cały czas realizować swoją błędną wizję zdobycia bogactwa.

Rozsądek dla początkujących graczy jest więc zatem nieodzowną częścią grania u bukmachera. Najlepiej jest rozpocząć swoją grę od niskich stawek, by zbyt mocno się nie napalić i po prostu zobaczyć „z czym to się je” i w razie porażki nie przegrać wielkich pieniędzy. Nie ma sensu wydawać dużych stawek na kuponu wiedząc, że tak naprawdę nie mamy jeszcze sporego doświadczenia. Można by było zażartować, że jeszcze zdążymy przegrać swoje u bukmachera, ale może jednak się okazać, że dołączymy do grona szczęśliwców, którzy wychodzą na plus. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mając na myśli rozsądne operowanie gotówką, mamy też na myśli obstawianie pieniędzy na te zdarzenia, o których coś wiemy. Częstym błędem wśród graczy jest nadmierne napalanie się na samą ideę obstawiania kuponu w aplikacji mobilnej STS czy innego bukmachera. Sprawia to, że potem gracze nie potrafią racjonalnie przeprowadzić analizy i wrzucają do kuponu mecze, o których kompletnie nie mają zielonego pojęcia, bo się nimi nie interesują.

Umiejętność selekcji spotkań

Nie jest to każdemu dane, bo szczególnie początkujący gracze myślą, że tak bardzo znają się na sporcie, że mogą umieścić na kuponie w STS, Betfan czy innego buka wiele meczów i wszystkie wejdą – ogromny błąd. Kupony mają to do siebie, że z każdym dodatkowym spotkaniem na nim umieszczonym rośnie też ryzyko porażki. Istotne jest tutaj to, jakie kursy zostaną dodane do kuponu. Wiadomym jest to, że czym mniejszy kurs, tym większe prawdopodobieństwo trafienia, ale jednak jeżeli pojawi się takich meczów 10-15 z kursami powiedzmy 1,20, to nadal nie będzie to żadna gwarancja trafienia kuponu. Będziemy mogli ewentualnie mówić o zmniejszeniu ryzyka, ale ono również przekłada się na mniejszą wygraną.

STS bonus powitalny - kod promocyjny
STS bonus powitalny – kod promocyjny

Dobry typer z czasem umie wyczuć ile spotkań musi obstawiać na kuponie, żeby wygrać u bukmachera. Z początkującymi bywa to różnie i zdecydowanie powtarzającym się zjawiskiem jest umieszczanie zbyt wielu spotkań na jednym kuponie. To spory błąd, bo tzw. taśmy wchodzą bardzo rzadko, aczkolwiek trzeba też powiedzieć, że czasem taki gracz może wręcz rozbić bank. W takiej sytuacji należy jednak powiedzieć, że tutaj trzeba sporo „lodu na głowę” i zrozumienia, że taka sytuacja nie będzie się przytrafiała za każdym razem.

Selekcja typów odbywa się w dość prosty sposób, a przynajmniej powinna tak wyglądać. Nie ma większego sensu umieszczania na kuponie dyscyplin, o których nie wiemy. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, jest w pierwszej kolejności zdecydowanie się na wybór tych meczów, o których możemy coś powiedzieć bądź też się nimi pasjonujemy. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na wygraną i musimy chodzić po omacku w świecie bukmacherki.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Korzystanie z doświadczeń innych graczy zakładów bukmacherskich

Osoby wchodzące w świat bukmacherki powinny wiedzieć, że jest on dość brutalny. Zdecydowanie większej ilości osób zabrał niż dał, czyli jest więcej przegranych niż wygranych. Niektórzy nawet skończyli jako osoby uzależnione, bo właśnie wierzyły głęboko w to, że mogą wygrać masę pieniędzy. Niestety, życie wygląda zupełnie inaczej i przeważnie bogactwo bierze się z ciężkiej pracy. Jako, że najlepiej uczyć się na błędach (cudzych), to warto wziąć sobie do serca rady bardziej doświadczonych graczy, którzy przez niejedno przeszli i znają też historie innych osób grających u bukmachera.

O ile jeszcze kiedyś było o to trudno, ponieważ były tylko i wyłącznie punkty bukmacherskie w Polsce, to dziś sprawa wygląda już zgoła inaczej. Nie trzeba już chodzić do punktu i nawiązywać relacji, choć był w tym pewien urok, ale można też skorzystać z internetu. Punkty bukmacherskie co prawda nadal są czynne i można w nich spotkać wiele osób, nawet takich, które przesiadują tam po parę godzin dziennie, ale jednak spora część rynku przeniosła się do internetu. Nawiązując kontakt z ludźmi, warto pytać się o ich początki, o to co mogliby nam doradzić. Takie rady należy brać na poważnie, bo przecież nikt z nas nie chce być na końcu stratnym i przegrywać pieniądze. 

promocje bukmacherskie superbet
Nowe promocje bukmacherskie w Superbet z kodem BETONLINE

Obecnie całe życie dotyczy się w sieci, również te zakłady bukmacherskie, o ile możemy tak powiedzieć. Z racji tego łatwo jest nawiązać kontakt poprzez różnego rodzaju czaty, grupy na portalach społecznościowych czy też forach. Zresztą można tam znaleźć odpowiednie działy dla osób początkujących chcących zacząć swoją przygodę z bukmacherką. Warto z nich korzystać, bo można naprawdę sporo się dowiedzieć i oszczędzić popełniania sobie błędów.

Prowadzenie dokładnej analizy spotkań

Gdy weszliśmy w świat bukmacherki, to musimy robić wszystko, by zwiększać swoje szanse na wygranie kuponów. Pierwszym krokiem będzie przeprowadzenie analizy oferty bukmacherskiej. Pod uwagę należy brać przede wszystkim tabelę. Potrafi ona jednak być zgubna, ponieważ czasami może się zdarzyć, że drużyna pozornie wysoko będąca w tabeli gra bardzo słabo. Taka sytuacja może być również w drugą stronę – drużyna będąca nisko w tabeli może mieć serię kilku meczów wygranych z rzędu i taką statystykę jak najbardziej należy brać pod uwagę.

Szukając dodatkowych statystyk, które będą pomocne przy wybieraniu meczów, to na pewno mecze u siebie oraz na wyjeździe. Nie można jednak przy tym wszystkim zapominać o dokładnym researchu pod kątem absencji piłkarzy. Nawet wypadnięcie jednego czy dwóch graczy może mieć spore znaczenie, więc trzeba zrobić wszystko, aby nie popaść w magię nazwy drużyny i sugerować się tylko i wyłącznie tym, że jest lepsza. Obecnie nawet małe detale robią różnice, więc jeżeli nie chce się przegrać, to należy brać pod uwagę każdy detal, by nie popełniać błędów innych graczy i nie wydawać gotówki na marne.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button