Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

10 PLN ekstra wygranych w Fortunie! Kasa dla graczy na mecz Polaków o Euro 2020!

Polacy w październiku rozegrają dwa mecze o miejsce na Euro 2020. Jeden z nich to szansa na zgarnięcie bonusu 10 PLN ekstra! Już teraz każdy może poznać szczegóły na ten temat!

10 PLN ekstra wygranych w Fortunie! Kasa dla graczy na mecz Polaków o Euro 2020!
10 PLN ekstra wygranych w Fortunie! Kasa dla graczy na mecz Polaków o Euro 2020!

10 PLN od Fortuny na mecz Polski z Macedonią Północną!

W ramach promocji można otrzymać bonus po wygraniu kuponu z typem na mecz Polska -a Macedonia Północna. Czwartkowy mecz Biało-Czerwonych z Łotwą nie jest w tym przypadku brany pod uwagę.

10 PLN to premia, która należy się jedynie tym, co postawią zakład zakończony sukcesem. Innymi słowy, nie liczą się w promocji Fortuny kupony, na których typy okażą się nietrafione.

Etoto kod promocyjny
Etoto kod promocyjny

Jak odebrać bonus u bukmachera Fortuna? To tylko kilka kroków do wykonania!

Kasa to 10 PLN w formie punktów FKP. Tego rodzaju premii nie trzeba obracać – pojawia się na kontach automatycznie i od razu można z niej korzystać w dowolnym stopniu!

Fortuna kwalifikuje do promocji jedynie zakłady, które zostały postawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna. Stawka kuponu branego pod uwagę w ofercie to 10 PLN brutto lub więcej.

Jak informuje regulamin akcji bonusowej, do promocji wliczają się jedynie kuponu AKO postawione w ofercie pre-match. Na jedno konto można otrzymać tylko jeden bonus. 10 PLN nie może być ani pomniejszone, ani powiększone przez bukmachera. Kwota premii jest stała.

Zainteresowany promocją na mecz Łotwa – Polska? Bonus Betfan to nawet 100 złotych zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu. Tylko dla nowych graczy – wystarczy kod promocyjny „BETFAN”!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button