Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Betclic daje ekstra 50% wygranych wszystkim graczom!

Bukmacher Betclic daje graczom aż 50% wygranych więcej, niż normalnie. Jak to w ogóle możliwe i co dokładnie trzeba zrobić, by otrzymać ekstra pieniądze?

Betclic daje ekstra 50% wygranych wszystkim graczom!
Betclic daje ekstra 50% wygranych wszystkim graczom!

Betclic Multi+ – sposób na dużo większe wygrane!

Oferta, o której mowa w tym wpisie, otrzymała nazwę Betclic Multi+. Dobrze to wiedzieć, ponieważ jej logo bardzo często pojawia się na stronie internetowej bukmachera, a niekoniecznie każdy musi zdawać sobie sprawę dlaczego tak właśnie jest.

Bukmacher Betclic wszystkim graczom pozwala na zdobycie wygranych powiększonych o 50 procent. Do zgarnięcia aż takiej premii potrzebne jest postawienie kuponu składającego się z co najmniej 13 meczów.

Etoto kod promocyjny
Etoto kod promocyjny

Wszystkie zdarzenia na kuponach promocyjnych Multi+ muszą być oznaczone specjalnym logo. Tylko w ten sposób można otrzymać środki ekstra w przypadku trafienia zakładu online.

Ekstra bonus dla każdego typera. Betclic powiększa premie!

Betclic nie narzuca graczom co dokładnie mają stawiać. Nie ma tutaj mowy o promocji, która byłaby dostępna jedynie na bardzo ograniczoną liczbę zdarzeń, na przykład, tylko piłkarską Ekstraklasę czy Serie A.

Wysokość bonusu zależy od tego, ile dokładnie gracz postawi zdarzeń na kuponie kwalifikującym do promocji. I tak – najmniej to pięć co daje 7% bonusu, najwięcej to 13, a wówczas premia wynosi aż 50%!

To w stu procentach bezpieczne i legalne, a to dlatego, iż bukmacher Betclic posiada licencje Ministerstwa Finansów. Nie trzeba w ogóle zapisywać się do tej promocji, a ta dostępna jest cały czas.

Ekstra wygrane w Betclic Polska
Ekstra wygrane w Betclic Polska

A co dla nowych graczy? Bonus powitalny to 510 PLN!

Nowi gracze także mogą skorzystać z tej promocji. Staż nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia – to bardzo ważne, bo dzięki temu nawet początkujący mogą liczyć na wygrane powiększone o 50 procent.

Każdy nowy gracz może dodatkowo liczyć na dostępny w Betclic bonus powitalny. Kod promocyjny u tego bukmachera brzmi dokładnie „KOD510„, a na start można u niego otrzymać do 510 złotych bonusu.

Dodatkowe środki w promocji powitalnej przyznawane są automatycznie. Gracz dostaje je w formie 100% zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu zagranego u bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button