Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bonus 510 PLN od BetClic dla każdego!

Do 510 PLN bonusu może otrzymać każdy nowy gracz legalnego bukmachera BetClic. Teraz od ciebie zależy, ile premii zgarniesz i na co ją przeznaczysz!

500 PLN od BetClic dla każdego!
500 PLN od BetClic dla każdego! Nowy bonus cashback

BetClic Polska i bonus powitalny 2019

Co to jest takiego bonus powitalny BetClic? To prezent dla nowo zarejestrowanych graczy, który można otrzymać tuż po założeniu profilu gracza i dokonaniu wpłaty numer jeden.

Wartość premii zależy od tego, jaką zagrasz w pierwszym kuponie. Gdy ten okaże się przegrany, otrzymasz specjalny zwrot 100% stawki do kwoty 510 PLN!

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 510 PLN

Kod bonusowy na 510 złotych w BetClic!

Zakładanie konta to jedyna okazja nie tylko do tego, by zdobyć nawet 510 PLN, ale także by wykorzystać przygotowany przez BetClic kod promocyjny. Na ten moment jest on aktywny i wystarczy wpisać kod promocyjny „KOD510” w odpowiedniej rubryce formularza rejestracyjnego Betclic!

Również Betclic na telefon oferuje nowym klientom premię na start. Doładowanie konta jest zatem możliwe także w przypadku obstawiania na smartfonie i tablecie. Aplikacja mobilna na smartfony z systemem iOS i Android jest jedną z najlepszych wśród legalnych bukmacherów w Polsce, pobrać ją można za darmo na stronie www.betclic.pl.

Co zrobić, by odebrać bonus powitalny od BetClic, czyli otrzymać nawet 500 złotych? Oto krótka instrukcja, która wszystko ci wyjaśni!

Bonus powitalny BetClic. Jak go odebrać:

  1. Wchodzimy na BetClic.pl
  2. Zakładamy darmowe konto
  3. Kod promocyjny to „KOD510
  4. Stawiamy pierwszy kupon
  5. Odbieramy do 510 PLN w przypadku porażki

Oferta dla nowych graczy jest limitowana. Pamiętać trzeba także, iż bukmacher Betclic tylko raz może graczowi przyznać 510 złotych i zawsze pod uwagę bierze kupon numer jeden!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button