Do 500 PLN może otrzymać każdy nowy gracz legalnego bukmachera BetClic. Teraz od ciebie zależy, ile premii zgarniesz i na co ją przeznaczysz!

500 PLN od BetClic dla każdego!
500 PLN od BetClic dla każdego!

BetClic Polska i bonus powitalny 2019

Co to jest takiego bonus powitalny BetClic? To prezent dla nowo zarejestrowanych graczy, który można otrzymać tuż po założeniu profilu gracza i dokonaniu wpłaty numer jeden.

Wartość premii zależy od tego, jaką zagrasz w pierwszym kuponie. Gdy ten okaże się przegrany, otrzymasz specjalny zwrot 100% stawki do kwoty 500 PLN!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod bonusowy na 500 złotych w BetClic!

Zakładanie konta to jedyna okazja nie tylko do tego, by zdobyć nawet 500 PLN, ale także by wykorzystać przygotowany przez BetClic kod promocyjny. Na ten moment jest on aktywny i wystarczy wpisać słowo „KOD500” w odpowiedniej rubryce formularza rejestracyjnego!

Również Betclic na telefon oferuje nowym klientom premię na start. Doładowanie konta jest zatem możliwe także w przypadku obstawiania na smartfonie i tablecie.

Co zrobić, by odebrać bonus powitalny od BetClic, czyli otrzymać nawet 500 złotych? Oto krótka instrukcja, która wszystko ci wyjaśni!

Bonus powitalny BetClic. Jak go odebrać:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Zakładasz konto
  3. Kod promocyjny to „KOD500
  4. Stawiasz pierwszy kupon
  5. Odbierasz do 500 PLN w przypadku porażki

Oferta dla nowych graczy jest limitowana. Pamiętaj także, iż bukmacher tylko raz może ci przyznać 500 złotych i zawsze pod uwagę bierze kupon numer jeden!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.