Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bukmacher Betclic to dobry wybór na rok 2021?

Czy gracze powinni zwrócić uwagę na to, co bukmacher Betclic przygotował na rok 2021? Oferta tej marki jest dobrym wyborem dla wszystkich, a może niekoniecznie? Sprawdzamy aktualne promocje, bonusy i kursy – oto wszystko, co istotne dla każdego obstawiającego!

Bukmacher Betclic to dobry wybór na rok 2021?
Bukmacher Betclic to dobry wybór na rok 2021?

Betclic zakłady bukmacherskie online

Betclic zakłady bukmacherskie to firma znana w naszym kraju już od wielu lat, niemniej jednak miała pewną przerwę w działalności. W latach 2017-2019 wymieniony bukmacher wycofał się z polskiego rynku, żeby uzyskać krajową licencję o powrócić jako stu-procentowy bukmacher działający legalnie. Tak też się właśnie stało i bukmacherskie zakłady Betclic znowu zostały otwarte dla graczy z naszego kraju. Z miejsca pojawiły się na najwyższych miejscach w rankingu. Za co gracze tak uwielbiają buka Betclic? O tym poniżej. 

Betclic jako legalny bukmacher 2021

Bukmacher Betclic przez wiele lat działał na terenie naszego kraju, niemniej jednak w 2017 r. na wskutek nowelizacji hazardowej ustawy uznany został za podmiot nielegalny. Wtedy nie spełniał najważniejszych wymogów, czyli nie miał swojej siedziby na terenie Polski, co nie pozwalało mu na zdobywanie licencji od Ministra Finansów. To jednakże uległo zmianie, bowiem w 2018 r. podmiot, który reprezentuje Betclic dostał właściwą licencję, zaś w 2019 r. bukmacherskie zakłady Betclic ruszyły z kopyta, już pod domeną www.Betclic.pl.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Betclic, po tym jak wrócił na nasz rynek, podpisał od razu sponsoringową umowę z piłkarskim klubem Piast Gliwice, zaś później z Lechią Gdańsk. Ponadto nawiązał współpracę z reprezentacją Polski w siatkówce. 

Bukmacherskie zakłady Betclic działają wyłącznie w internecie. Bukmacher ten nie ubiegał się jak dotąd o uzyskanie licencji na ofertę zakładów w stacjonarnych punktach. Poza naszym krajem, Betclic działa także w innych europejskich krajach, takich jak Francja czy Włochy. 

Oferta zakładów. Co znajdziemy w Betclic Polska?

Betclic jest bukmacherem mającym renomę europejską i jego zasady zaliczane są do czołowych w naszym kraju, ale także na rynkach zagranicznych. W Betclic możliwe jest obstawianie zakładów na żywo i przedmeczowych z wielu różnych sportowych dyscyplin. 

Poniżej sporty, które możemy wytypować u buka Betclic: 

 • Koszykówka
 • piłka nożna
 • siatkówka
 • tenis
 • badminton
 • hokej
 • biathlon
 • baseball
 • e-sporty
 • boks
 • sporty walki
 • Formuła 1
 • futbol australijski
 • futbol amerykański
 • kolarstwo
 • golf
 • nascar
 • krykiet
 • rugby
 • piłka ręczna
 • szachy
 • snooker
 • żużel,
 • żeglarstwo. 

Oferta zakładów sportowych w Betclic została także wzbogacona o typy na wydarzenia społeczne i polityczne. W przeciwieństwie do innych legalnie działających w Polsce bukmacherów, u tego buka brak jest wirtualnych sportów, do których dostęp mamy w Forbet, Betfan, STS i Fortunie. 

W Betclic możemy obstawiać aż trzy typy kuponów: kombinacyjne, akumulowane i pojedyncze. Minimalną stawką jest 2 złote. Na bardzo wysokim poziomie w bukmacherskich zakładach Betclic funkcjonuje narzędzie o nazwie cash out, które w sprawny sposób zamyka wszelkie kupony i umożliwia wcześniejsze wypłacenie wygranej. Sporą pomocą w przypadku obstawiania live, są również transmisje na żywo w TV Betclic, gdzie możemy zobaczyć mecze NBA za darmo, NHL, La Liga, Serie A, jak i Wielki tenisowy Szlem. 

Betclic Polska oferta na rok 2021
Betclic Polska oferta na rok 2021

Betclic. Komentarze graczy – jakie są opinie?

Jeżeli chcemy omówić jakość oferty, to bukmacher Betclic znajduje się w czołówce. Co mamy tutaj na myśli? Interfejs witryny internetowej, wysokość kursów, narzędzia i aplikację mobilną – pod tymże względem Betclic jest w stu-procentach bukmacherem profesjonalnym. Od technicznej strony to jeden spośród najlepszych na rynku bukmacherów – praktycznie w jego przypadku nie ma mowy o żadnych pomyłkach mających związek z błędami na witrynie, czy też jakimiś kłopotami w aplikacji. A to jest znaczącym ułatwieniem w grze i ma wpływ na pozytywne opinie pośród graczy. 

Od komercyjnej strony, bukmacher Betclic również robi sporo, aby kojarzyć się od tej pozytywnej strony. Na przykład ma w ofercie najwyższe zakłady bez ryzyka wśród wszelkich bukmacherów działających legalnie. Nie ulega wątpliwości, iż bonusem trzeba będzie później obrócić sześć razy, ale w przypadku pierwszego kuponu nie istnieją żadne wymogi, co znacząco ułatwia sprawę, tym bardziej graczom początkującym. 

Aplikacja mobilna Betclic. Warto pobrać? 

Betclic posiada długoletnie doświadczenie z krajowego, ale również i rynku zagranicznego. Wracając do Polski, zaoferował ponownie gotowe produkty na najwyższym możliwym poziomie. Jednym spośród tego typu wyznaczników, jest mobilna aplikacja, która u bukmachera Betclic została dopracowana pod każdym względem. 

Aplikacja mobilna Betclic możliwa jest do zainstalowania na telefonie z systemem Android i iOS. Apka jest zupełnie darmowa. Gdzie możemy ją znaleźć? W App Store – jeżeli mamy w posiadaniu iPhona, jak i na witrynie Betclic – jeżeli mamy Androida. Mobile Betclic nie znajdziemy w Google Play, gdyż ten operator automatycznie blokuje tego typu aplikacje. 

W aplikacji należącej do Betclic założymy konto, wykorzystamy promocyjny kod i uzyskamy dostęp do całej oferty tego bukmachera. To wiele tysięcy zakładów każdego dnia, jak również możliwość realizacji płatności, oglądania meczów na żywo i wcześniejszego wypłacenia środków z depozytu z użyciem opcji cash out. Ponadto w mobilnej aplikacji, możemy uruchomić tak zwane powiadomienia PUSH, które będą nas informowały odnośnie wyników na kuponach. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button