Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Najlepsze pewniaki na Euro 2021 – Co obstawiać u bukmachera?

Szykuje się prawdziwa uczta dla wszystkich wielbicieli bukmacherski i obstawiania spotkań sportowych! Euro 2021, czyli impreza zrzeszająca najlepsze drużyny z całej Europy i mająca wyłonić mistrza, który zajmie fotel lidera co najmniej na najbliższe cztery lata, rozpocznie się już 12 czerwca, trwając dokładnie miesiąc (do 12 lipca 2021 roku). Będzie to miesiąc przepełniony emocjami oraz okres wysokiej intensywności składania zakładów w serwisach bukmacherskich.

Najlepsze pewniaki na Euro 2021
Najlepsze pewniaki na Euro 2021

Euro 2021 – co obstawiać u bukmacherów?

Choć w tym artykule zamierzamy przyjrzeć się każdej z grup biorących udział w wyżej wspomnianej imprezie, tuż przed tym musimy przybliżyć kilka podstawowych faktów właśnie na jej temat. Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że Euro 2021 nie będzie się rozgrywało w jednym państwie, a w dwunastu różnych – będzie więc dwanaście państw-gospodarzy. Ma to niebagatelny wpływ na obstawianie, bowiem – jak każdy wie – nawet najsłabsza drużyna niesiona „swoim” dopingiem jest w stanie zdziałać studia. Jest to fakt, a nie domysł.

Przystępując do opisywania każdej z grup należy też powiedzieć, że w chwili obecnej nie każda z nich jest pełna – podobnie, jak to było w przypadku poprzednich mistrzostw, również teraz nastąpi „dolosowanie” drużyn, które poradzą sobie w barażach. Te jednak odbędą się w postaci mini-turnieju rozegranego między drużynami uplasowanymi najwyżej w swoich dywizjach w obrębie Ligi Narodów – nowego wydarzenia, które zostało wprowadzone jako substytut spotkań towarzyskich przez organizację UEFA.

Typowanie na Euro 2021 – jak wybrać bukmachera?

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Mimo, że do samego Euro 2021 pozostało jeszcze kilka miesięcy, nic dziwnego, że wiele osób już teraz szuka bukmachera, u którego byłoby w stanie obstawiać spotkania. Liczy się w tym kilka rzeczy. Musi:

  • być w pełni legalny, a zatem posiadać oficjalną licencję od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług drogą Internetową (chyba, że obstawiać będziemy stacjonarnie – wtedy będzie potrzebna adekwatna licencja),
  • posiadać aplikację mobilną – to absolutna podstawa; mecze będą rozgrywane codziennie przez miesiąc – będziemy musieli szybko obstawiać i reagować na to, co dzieje się na boisku (w tym dokonywać korekt wcześniejszych planów w oparciu o formę wybranych piłkarzy);
  • działać szybko i sprawnie – tutaj nie ma miejsca na przerwy w działaniu czy wolne funkcjonowanie (tutaj wyróżnia się aplikacja mobilna STS).

Euro 2021 – kto wygra swoją grupę? Nie w każdej jest murowany faworyt

Jeżeli już wybierzemy odpowiedniego operatora, możemy przejść do właściwego obstawiania. My przedstawimy każdą z grup i skrócimy pokrótce, kto obecnie pełni w nich rolę faworyta, a w kim raczej nie upatruje się jakichkolwiek szans na wyjście z grupy albo jakiekolwiek w niej sukcesy.

Dla graczy obecnie najlepszym wyborem wydaje się strona www.STS.pl. Jest najpopularniejsza, ma największy wybór zakładów (w tym Betgames), a na start z kodem „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu!

Grupa A

Drużyny: Turcja, Włochy, Walia i Szwajcaria.

Grupa A rozpocznie rozgrywki Euro 2021 meczem Włochów z Turcją, przy czym to właśnie Włosi będą grali u siebie. To również im przypisuje się największe szanse na wygraną w całym turnieju – Italia ma obecnie bardzo mocny skład oraz przewyższa swoich przeciwników statystycznie i pod względem „prestiżu”. Nie można jednak odmówić Walii i Turcji apetytu na wygraną i awans – zwłaszcza, że obie te drużyny pokazały się dobrze w eliminacjach. Walia pozytywnie zaskoczyła Europę cztery lata temu, kiedy to doszła do półfinału. Na drugie miejsce najchętniej typowana jest jednak Szwajcaria, której zespół jest stabilny i solidny, ale jakoś nie zdołał odnieść sukcesów na wcześniejszych większych imprezach.

Grupa B

Drużyny: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja.

Choć grupa B uchodzi za nieciekawą, gdyż jedyną drużyną uchodzącą za „pewniaka” do awansu jest Belgia, wprowadza ze sobą miłe zaskoczenie tych mistrzostw – Finllandię. Ta cieszy się najbardziej korzystnymi kursami u wszystkich bukmacherów nie bez powodu – nikt bowiem nie spodziewał się nawet jej wejścia do samego turnieju. Jej rywalem będzie też skandynawska Dania, której niezaprzeczalnym atutem będzie gra u siebie. Rosja, czyli kolejny członek tej grupy, również może poszczycić się dużymi umiejętnościami – przed własną publicznością na Mistrzostwach Świata poszło jej nad wyraz dobrze i zapewne tę passę będzie chciała kontynuować i tutaj.

Mecze Euro 2021 już niedługo!
Mecze Euro 2021 już niedługo! Co obstawiać?

Grupa C

Drużyny: Holandia, Ukraina, Austria, drużyna zwycięska z barażu A/D.

Grupa C posiada tak właściwie jednego pewnego lidera: Holandię, która jeszcze kilka lat temu uważana była za jedną z najlepszych drużyn świata, a teraz znajduje się poza pierwszą dziesiątką rankingu FIFA. Mimo wszystko, nadal cieszy się renomą, również u typerów, którzy sądzą jednoznacznie, że uda jej się awansować z pierwszego miejsca. Może to być prawdą, bowiem zagra ona w Amsterdam Arenie – swojej stolicy, przed własną widownią. Jej największym rywalem będzie Austria, która jest jeszcze rozkwitającym kwiatem – już cztery lata temu mówiło się o tym, że będzie mogła zaskoczyć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wtedy jednak tak się nie stało – czyżby powoli dojrzewała do sięgnięcia po trofeum, którym w metaforycznej formie byłoby wyjście z grupy (nie dokonała tego w czasie poprzednich mistrzostw, których miała być „czarnym koniem”)? Być może to jej będzie się należało gwarantujące udział drugie miejsce. Zawalczy o nie ze znajdującą się w podobnej sytuacji statystycznej Ukrainie, która pokazała wolę walki w eliminacjach, wyprzedzając w swojej grupie nawet utytułowanych Portugalczyków. Być może wszystko zmieni dolosowanie do grupy chociażby Rumunii, która wtedy grałaby do siebie. To już jednak zależy od tego, jak potoczą się baraże.

Grupa D

Drużyny: Anglia, Chorwacja, drużyna zwycięska z barażu C, Czechy.

W grupie D będzie nieprzewidywalnie – i to trzeba zaznaczyć już na początku. Bardzo mocna Anglia i równie silna Chorwacja, czyli dwie drużyny typowane na liderów tej grupy, stoczą ze sobą bój. Ten będzie powtórką półfinału Mistrzostw Świata w Rosji, w którym obie drużyny spotkały się naprzeciwko siebie. Na Euro 2021 Anglia po raz kolejny będzie miała atutu w postaci własnej widowni, gdyż swoje mecze będzie rozgrywała na Wembley.

Jeżeli chodzi o Czechy, które już znajdują się w tej grupie, kursy na ich wygraną są największe – jest ona w końcu najmniej prawdopodobna, zwłaszcza w obliczu tak utytułowanych rywali. Naszym sąsiadom nie należy jednak odmawiać tego, że awansowali za sprawą swoich umiejętności, a w nowoczesnym futbolu każdy potrafi zaskoczyć. Czy jednak Czesi będą jego „czarnym koniem”? Typerzy mówią, że jest to mało prawdopodobne, acz sukcesywne wierzenie w to może przynieść wiele korzyści finansowych. Jeżeli oczywiście będzie miało odzwierciedlenie na boisku.

Grupa E

Drużyny: Hiszpania, Szwecja, Polska, drużyna zwycięska z barażu B.

W grupie E, ze względu na obecność w niej Polski, można liczyć na prawdziwy szał związanych z zakładami bukmacherskimi. Choć Polska przez mieszkańców naszego kraju jest traktowana z dystansem, przez eliminację przebrnęła w bardzo efektowny sposób, do mistrzostw dostając się z pierwszego miejsca. Nie będzie jednak miała tutaj prostego zadania: Hiszpania nie dość, że uchodzi za zdecydowanego faworyta w naszej grupie to gra u siebie, natomiast Szwecja uchodzi za mocną i dobrze zorganizowaną, zwłaszcza w grze defensywnej, drużynie. Nasze pierwsze spotkanie rozegramy natomiast z „niewiadomą”, a zatem ze zwycięzcą barażu. Wiele zostanie ukształtowane właśnie za pośrednictwem tego pierwszego meczu.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu na Euro 2021

Grupa F

Drużyny: drużyna zwycięska z barażu A/D, Portugalia, Francja, Niemcy.

Grupa F jest grupą bardzo mocną, w której każda drużyna z tych już znanych ma realne szanse na awans. Niemcy to klasa sama w sobie i nawet biorąc pod uwagę ich niepowodzenie na Mistrzostwach Świata w Rosji nie można powiedzieć, że nie mają umiejętności i możliwości awansu. Zwłaszcza, że tutaj zagrają przed własną publicznością, gdyż są jednymi z gospodarzy.

Portugalia obecnie broni tytułu Mistrza Europy i choć cieszy się największymi kursami (nie jest zatem faworytką), ma równie duże szanse, co rywale. A w jednym z meczów zagra z… Francją, z którą spotkała się w finale ubiegłych Mistrzostw Europy. Już sama obecność tych dwóch drużyn na najdalszym etapie rozgrywek tej rangi świadczy o jednym – obie powinny zajść i tutaj wysoko. Czy jednak będzie to możliwe? Właśnie to trzeba obstawiać. Zwłaszcza, że jeszcze ktoś może w tej grupie namieszać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button