Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Gdzie obstawiać KSW 52? Kursy bukmacherskie na wszystkie walki!

7 grudnia w Gliwicach odbędzie się KSW 52. W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem. Gdzie obstawiać to wydarzenie, jakie kursy bukmacherskie przygotowano?

Gdzie obstawiać KSW 52? Kursy bukmacherskie na wszystkie walki!
Gdzie obstawiać KSW 52? Kursy bukmacherskie na wszystkie walki!

KSW 52 – kto walczy w walce wieczoru? Kiedy pojedynek Janikowski vs Kołecki?

Typy bukmacherskie KSW 52 zaczynają dominować w mediach dotyczących MMA. W końcu ostatnia w tym roku Konfrontacja Sztuk Walki to spore wydarzenie, a przygotowane w niej walki – gwarancja ogromnych emocji.

W walce wieczoru zobaczymy w akcji Mameda Khalidova i Scotta Askhama, który ma na koncie, między innymi, efektowne zwycięstwo z Michałem Materlą. To tylko jeden z ciekawie zapowiadających się pojedynków.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Kibiców mocno elektryzuje również pojedynek dwóch olimpijczyków – Szymona Kołeckiego i Damiana Janikowskiego. Ten drugi zapowiadał się na gwiazdę MMA, ale ostatnie starcia pokazały, że jeszcze sporo brakuje mu do mistrzowskiego poziomu. Kolejna porażka może przekreślić jego szanse na kolejnych interesujących rywali.

Gdzie obstawiać KSW 52?

Galę KSW 52 obstawiać można online na stronie legalnej marki bukmacherskiej www.STS.pl. To oficjalny buk imprezy, ale też absolutnie nie jedyny, który oferuje kursy bukmacherskie na KSW 52.

Poniżej prezentujemy wam zestawienia na dzień 27 listopada 2019. Do momentu rozpoczęcia gali notowania poszczególnych zawodników mogą się zmienić, ale już teraz widać, kto jest faworytem, a komu raczej nie daje się większych szans na zwycięstwo.

Sowiński A. – Bohrer V. 1.52.41
Khalidov M. – Askham S.1.961.75
Janikowski D. – Kołecki Sz. 1.961.75
Rola A. – Owczarz K. 1.552.29
Michalski M. – Odzimkowski A. 1.91.8
Musaev S. – Szulakowski G. 1.52.41
Kazieczko M. – Dubois M. 1.52.41
Włodarek M. – Marovic S. 1.652.11
Parnasse S. – Buchinger I. 1.273.41

Prezentowane powyżej kursy zostały pobrane z oferty legalnego bukmachera Fortuna. Wszystkie dostępne zakłady na KSW 52 znajdziecie na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Bonus KSW 52. 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka!

Na galę KSW 52 można otrzymać specjalny bonus w formie zakładu bez ryzyka. To sposób na to, by zagrać na prawdziwe pieniądze, nie tracąc przy tym swoich. Gdzie dostępna jest taka opcja? Na stronie www.Betfan.pl!

Każdy nowy gracz od legalnego bukmachera Betfan dostaje nawet 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Warunek jest jeden – przy zakładaniu kona na stronie internetowej należy wykorzystać przygotowany specjalny kod promocyjny brzmiący „BETFAN„.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button