Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Polska – Słowenia z bonusem 14 PLN na STS.pl!

Bukmacher STS.pl przygotował bonus na spotkanie Polska – Słowenia! Każdy gracz może dzięki najnowszej promocji zgarnąć 14 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu!

Polska - Słowenia z bonusem 14 PLN na STS.pl!
Polska – Słowenia z bonusem 14 PLN na STS.pl!

Promocja STS na mecz Polska – Słowenia!

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób, które posiadają konto na stronie www.STS.pl. Co bardzo ważne, nie trzeba się do niej zapisywać! Od uczestnika wymaga się jedynie postawienia konkretnego kuponu z odpowiednimi parametrami.

Oferta jest dostępna tylko do rozpoczęcia meczu Polska – Słowenia. Pierwszy gwizdek sędziego w tym starciu zaplanowano na 19 listopada na godzinę 20.45. Według ekspertów i bukmacherów, to Biało-Czerwoni są zdecydowanymi faworytami pojedynku na Stadionie Narodowym.

W ofercie marki STS znaleźć można zakład specjalny na to, że we wtorek Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a Polska strzeli minimum 3 gole. To właśnie ten typ musi znaleźć się na kuponie kwalifikacyjnym.

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 510 PLN

Zakład specjalny z bonusem

Promocyjny zakład musi być postawiony za 28 PLN. Inne stawki nie będą brane pod uwagę. Wysokość bonusu także jest stała i wynosi dokładnie 14 PLN.

  • Kupon dokładnie za 28 PLN
  • Zakład specjalny + ewentualne inne mecze
  • Tylko przegrana daje zwrot 14 PLN!

Bukmacher STS wszystkim uczestnikom przyzna bonusowy zwrot do 26 listopada. Na jedno konto można zgarnąć tylko raz 14 PLN.

Dostając na swój profil 14 PLN bonusu należy pamiętać o obrocie na koncie bonusowym na kwotę 42 PLN. Do obrotu zaliczają się jedynie stawki z wygranych kuponów z kursem całościowym wynoszącym nie mniej niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego.

STS kod promocyjny – coś dla nowych graczy!

Jeżeli ktoś nie posiada konta na stronie bukmachera STS, może je założyć w dowolnym momencie. W chwili obecnej aktywny jest przygotowany przez STS kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE„, a nowym graczom daje 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Uwaga! Tylko na Polska – Słowenia można zyskać dodatkową premię powitalną! mowa tutaj o zakładzie bez ryzyka w wysokości 200 PLN! Dzięki temu prezentowi można postawić kupon za dwie stówy lub mniej i nie martwić się o ewentualną przegraną! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button