Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Koronawirus a działanie polskich legalnych bukmacherów online

W chwili obecnej cała Europa zmaga się z niezwykle groźną epidemią koronawirusa. Jest to bardzo niebezpieczna choroba, która rozprzestrzenia się drogą kropelkową. Aby ograniczyć liczbę zarażonych do minimum, konieczne jest drastyczne ograniczenie kontaktów międzyludzkich. Przez aktualnie trwającą epidemię nie działają już przedszkola, szkoły, uczelnie, instytucje publiczne oraz wiele punktów usługowych. Już wiadomo, że odwołane zostaną także wszelkie imprezy sportowe. Jest to także bardzo nieprzyjemna sytuacja dla wszystkich osób, które do tej pory zajmowały się głównie obstawianiem dyscyplin sportowych rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Czy wszyscy ci typerzy nie będą mogli teraz znaleźć nic atrakcyjnego w ofercie polskich firm bukmacherskich?

Koronawirus a działanie polskich legalnych bukmacherów online
Koronawirus a działanie polskich legalnych bukmacherów online

Koronawirus sieje spustoszenie w branży sportowej – jak temu zaradzić? 

Nic bardziej mylnego. Polscy bukmacherzy każdego dnia dwoją się i troją, aby zapewnić swoim klientom usługi na możliwie najwyższym poziomie bez względu na niesprzyjające okoliczności. 

Koronawirus powoduje ogromne spustoszenie w całej branży sportowej i bukmacherskiej. Już wiadomo, iż Euro 2020 nie odbędzie się w tym roku, tylko w roku 2021. Jest to oczywiście decyzja zrozumiała, ponieważ zdrowie i życie ludzkie jest najważniejsze. Mnóstwo typerów do tej pory zajmowało się wyłącznie obstawianiem dyscyplin sportowych rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Czy w tej chwili nie znajdą już niczego atrakcyjnego do obstawiania dla siebie? Sprawdziliśmy. 

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Okazuje się, iż w dzisiejszych czasach legalne firmy bukmacherskie mają bardzo dobrze rozwiniętą ofertę także w wielu innych dziedzinach. Gdy mecze są odwoływane, można sobie poradzić z całą tą sytuacją na wiele sposobów. Niektórym może wydawać się, iż najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie sobie przerwy od bukmacherki, jednak nie warto. Jest tyle atrakcyjnych zakładów u bukmacherów, które warto obstawiać. 

Zakłady na pogodę u bukmacherów – pogoda była, jest i będzie

Pogoda zawsze była, jest i będzie i każdego dnia ulega dużym zmianom. Jest to rzecz niezależna, którą zawsze będzie można obstawiać u polskich legalnych bukmacherów online. Możemy tam obstawiać zakłady na spodziewaną temperaturę danego dnia w konkretnej miejscowości, liczbę opadów śniegu i wiele, wiele innych. W okresie letnim ogromną popularnością cieszą się zakłady dotyczące potencjalnych anomalii pogodowych. W tej chwili zakłady na pogodę to jeden z najlepszych pomysłów w czasie, gdy z powodu epidemii koronawirusa nie jest rozgrywana większość meczy. 

BetGames w STS – legalne karty

Betfan Wirtualne Sporty
Betfan Wirtualne Sporty

Od 2017 roku, zgodnie z zapisami znowelizowanej ustawy antyhazardowej, żaden bukmacher nie ma prawa prowadzić na swojej stronie gier karcianych takich jak poker czy bakarat. Firma bukmacherska STS znalazła jednak sposób na to, aby nie naginać przepisów prawnych a jednocześnie spełnić oczekiwania wszystkich tych typerów, którzy uwielbiają poker lub wojnę. W ten sposób powstała niezwykle interesująca usługa o nazwie BetGames.

W BetGames każdy zarejestrowany użytkownik bukmachera STS może obstawiać, jak przebiegną rozgrywki pokera, bakarata i wojny. Rozgrywki odbywają się pomiędzy krupierem a graczem bądź pomiędzy dwoma graczami. BetGames pozwala na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy, dlatego z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością. Cała procedura obstawiania kuponów w BetGames wygląda prawie tak samo jak w przypadku zwyczajnego obstawiania meczy, dlatego BetGames jest w 100% legalne i nie trzeba się obawiać o jakiekolwiek przykre konsekwencje prawne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button