Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

KSW 50 Wembley 2019. Typy bukmacherskie, gdzie obstawiać galę?

Gala KSW 50 zbliża się wielkimi krokami. Gdzie można obstawiać to wydarzenie? Sprawdzamy aktualną ofertę na polskie wydarzenie roku w MMA, które odbędzie się na legendarnym Wembley w Londynie!

KSW 50 Wembley 2019. Typy bukmacherskie, gdzie obstawiać galę?
KSW 50 Wembley 2019. Typy bukmacherskie, gdzie obstawiać galę?

Gala KSW 50 typowanie, kto wygra?

Nie trzeba już szczególnie wysilać się, by dowiedzieć się tego, kiedy KSW 50 odbędzie się na stadionie Wembley. Organizatorzy potwierdzili już datę 14 września 2019 roku! Start zaplanowano na 19, a oficjalne rozpoczęcie – na punkt 20.

KSW 50 kursy bukmacherskie udostępnione powinny być na kilka lub kilkanaście dni przed samą galą. Raczej nie będzie w Polsce bukmachera, który nie zaoferuje swoim graczom zakładów na tę imprezę.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Podobnie jak w przypadku poprzednich gal, po raz kolejny oficjalnym bukmacherem gali będzie legalny bukmacher STS. To właśnie u niego będzie można prawdopodobnie znaleźć największą liczbę zakładów, w tym również LIVE.

Oficjalna zapowiedź KSW 50. ZOBACZ VIDEO:

KSW 50 z bonusem bez depozytu. Jaki kod promocyjny?

Obstawianie KSW 50 dostępne będzie nie tylko w internecie, ale również w punktach stacjonarnych bukmacherów. Zawsze należy pamiętać o tym, iż w naszym kraju korzystać można jedynie z legalnych źródeł!

De Fries vs Grabowski, Janikowski kontra Giles, Parke – Ziółkowski. Kto wygra na KSW 50? Przekonamy się o tym już w połowie września. Kto chce, może obejrzeć ten event na żywo – bilety cały czas są dostępne!

Obstawianie MMA i KSW na Wembley z bonusem od STS! Kod promocyjny „BETONLINE” przy rejestracji daje 29 PLN bez depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button