Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

200 PLN dla nowych klientów STS!

Nowi klienci bukmachera STS mogą liczyć nawet na 200 PLN w przypadku pierwszego kuponu, który okazał się przegrany. Na czym polega najnowsza promocja powitalna?

200 PLN dla nowych klientów STS!
200 PLN dla nowych klientów STS!

Bonus startowy w STS

Dostępny na stronie marki STS bonus powitalny to już nie tylko premia za pierwszą wpłatę do 1200 PLN czy kasa 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Jak dokładnie działa zwrot do 200 złotych?

Nowo zarejestrowany gracz może liczyć na pełny zwrot stawki do 200 PLN w przypadku, gdy pierwszy zagrany przez niego kupon okaże się przegrany.

totolotek bonus bez depozytu. Kod promocyjny
totolotek bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Oferta jest dostępna tylko w dniach 20-22 sierpnia, a wszystkie kupony kwalifikacyjne muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godziny 23.59.

Premia powitalna 200 PLN + 1200 PLN

Mimo że zwrot może wynieść nawet 200 złotych, gracze mogą otrzymać także mniejsze kwoty. Wszystko zależy od postawionych pieniędzy w kuponie promocyjnym.

Oczywiście, cały czas do wykorzystania jest premia do 1200 PLN w przypadku wpłaty numer jeden. W tym przypadku wystarczy dokonać przelewu i gotowe!

Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego wszyscy zainteresowani nie powinni zbyt długo zastanawiać się nad skorzystaniem z niej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zawsze pozostaje opcja STS kontakt online.

Uwaga! Punkty stacjonarne STS nie są brane pod uwagę w tej ofercie specjalnej. Liczy się tutaj jedynie aktywność na stronie internetowej STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button