Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Obstawianie online bez dowodu w Betclic Polska!

Nie trzeba przedstawiać skanu dowodu, by możliwe było obstawianie meczów online na stronie Betclic Polska! Czym jest konto tymczasowe? To opcja, którą doceniło już bardzo wielu typerów!

Obstawianie online bez dowodu w Betclic Polska!
Obstawianie online bez dowodu w Betclic Polska!

Betclic jak szybko założyć konto?

Rejestracja w Betclic to proces, w którym gracz uzyskuje dostęp do możliwości obstawiania wydarzeń sportowych. Niektórym kojarzy się to z długim wypełnieniem formularzy i przesyłaniem dokumentów, ale wcale tak być nie musi!

Dostępne na stronie Betclic konto tymczasowe to możliwość dokonania rejestracji bez weryfikowania danych. Oznacza to, iż możemy rozpocząć obstawianie, a w późniejszym czasie zająć się niezbędnymi formalnościami.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nie ma co ukrywać, że na stronie Betclic szybka rejestracja była potrzebna. Teraz wielu klientów tego buka może sprawdzić możliwości strony jeszcze przed dokończeniem procesu zakładania konta w stu procentach.

Jak grać w Betclic bez dowodu?

Konto tymczasowe od Betclic jest ważne 90 dni. Można w nim obstawiać mecze na stronie lub aplikacji, dokonywać ekspresowych wpłat oraz korzystać z transmisji meczów.

Niestety, tego rodzaju profil to także pewne ograniczenia. Przede wszystkim nie można z niego wypłacać wygranych do momentu przejścia przez weryfikację. Po drugie – maksymalna wpłata to 5000 złotych.

Cały czas dla nowych graczy ma bukmacher Betclic bonus powitalny. W tym momencie jest to cashback do 500 złotych, który można uzyskać po dokonaniu rejestracji. Uwaga! Tylko nowi klienci mogą wpisać kod promocyjny „KOD500” – jest na to miejsce w formularzu rejestracyjnym!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button