Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Ekstra bonusy w Fortunie na mecz Słowenia – Polska!

Fortuna przygotowała ekstra bonusy dla graczy z okazji meczu Słowenia – Polska. Jak grać bez podatku, odebrać 10% ekstra LIVE, a do tego otrzymać 20 PLN bez obrotu?

Ekstra bonusy w Fortunie na mecz Słowenia - Polska!
Ekstra bonusy w Fortunie na mecz Słowenia – Polska!

Fortuna bonus na eliminacje Euro 2020

Oferta specjalna bukmachera Fortuna dostępna jest tylko i wyłącznie w przypadku kuponów rozstrzygniętych do 6 września do godziny 23.59. Do żadnej z premii nie trzeba się zapisywać.

Fortuna przygotowała bonus 20 PLN, który można otrzymać za postawienie następującego kuponu:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Zakład na mecz Słowenia – Polska
  • Tylko oferta pre-match
  • Tylko wygrane kupony!
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dodatkową premią na piątek jest powiększenie wygranych na zakładach pre-match zagranych między godziną 17.00 a 18.00. W tym przypadku nie ma ograniczeń co do wielkości premii, a na jedno konto można otrzymać nawet więcej niż jedno doładowanie!

Promocje bukmacherskie Fortuna

Promocja od Fortuny to także coś dla fanów grania na żywo. Stawiając kupon LIVE między godziną 21.00 a 21.30 można liczyć na premię 10% wygranych ekstra!

Z każdej oferty skorzystać mogą tylko zarejestrowani typerzy. Przypominamy, że rejestracja na stronie bukmachera Fortuna to nawet 1000 PLN ekstra bonusu. Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE” i może być wykorzystany tylko przez nowych graczy!

Czy Polska pokona Słowenię? Eksperci uważają, że tak, chociaż trzeba przyznać, że Biało-Czerwoni nie są na tyle dużym faworytem, by kursy na nich wynosiły mniej niż 2.0.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button