Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bonus bez depozytu od STS na galę KSW 50!

Legalny STS jest oficjalnym bukmacherem gali KSW 50. Z tej okazji nowi gracze mogą odebrać wyjątkowy bonus bez depozytu. Jaki jest kod promocyjny?

Bonus bez depozytu od STS na galę KSW 50!
Bonus bez depozytu od STS na galę KSW 50!

STS KSW 50 bonus i obstawianie

Legalny bukmacher STS to oficjalny partner gali KSW 50. Nic dziwnego, że właśnie u niego znalazło się miejsce dla bonusu bez depozytu. Na ten moment wystarczy podać kod promocyjny, by zgarnąć premię ekstra!

Bonus STS to aż 29 PLN bez wpłaty w formie premii freebet. Gracz otrzymuje kasę bez względu na to czy dokona przelewu na konto bukmacherskie, czy nie. Warunek jest jeden: trzeba podać kod promocyjny „BETONLINE„!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak to działa? Bonus bez depozytu na KSW 50 do odebrania. ZOBACZ VIDEO:

Posiadanie darmowego konta typerskiego pozwala na granie w STS przez internet w stu procentach legalnie. Oferta tej marki to nie tylko KSW 50 czy inne gale MMA, ale masa różnych zakładów na wiele dyscyplin sportowych.

STS w internecie
👇👇👇

  • Bonus 29 PLN z kodem „BETONLINE
  • Za wpłatę nawet 1200 PLN ekstra
  • Obstawianie sportu
  • Legalny bukmacher
  • Oficjalny partner gal KSW!

A jakie są wasze przygotowane na KSW 50 typy bukmacherskie? Macie osobistych faworytów czy skupiacie się na czytaniu analiz i opinii ekspertów? ;)

Patrząc po kursach, wyraźnie widać, że najmniejsze powody do niepokoju powinien mieć Damian Janikowski oraz Tomasz Narkun. Pytanie tylko, czy aby na pewno w starciach tych zawodników nie może dojść do niespodzianki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button