Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

STS rozdaje bilety na mecz Polska – Łotwa!

Legalny bukmacher STS organizuje konkurs dla swoich graczy, w którym można zdobyć podwójne zaproszenia na mecz Polska – Łotwa oraz bonusy do 50 PLN!

STS rozdaje bilety na mecz Polska - Łotwa!
STS rozdaje bilety na mecz Polska – Łotwa!

STS konkurs 2019

Oferta jest dostępna do 14 lutego. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, musisz zalogować się na konto STS, a następnie nacisnąć przycisk zgłaszający na stronie promocji.

Punkty stacjonarne STS nie są brane pod uwagę, co oznacza, że liczy się w ofercie tylko aktywność na stronie internetowej bukmachera oraz w aplikacji mobilnej do obstawiania.

Zwycięzcami zostaną osoby, którym uda się w trakcie akcji zgromadzić największą ilość punktów promocyjnych. „Oczka” do klasyfikacji generalnej zdobywa się w następujący sposób:

  • Kupony wygrane: liczba typów na kuponie (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x kurs ogólny na kuponie
  • Kupony przegrane: liczba trafionych typów (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x iloczyn kursów typów trafionych (>= 1.2) * 0,1

Do oferty kwalifikują się kupony postawione z kursem nie mniejszym niż 1.20. Nagrody główne w postaci dwóch biletów na mecz Polska – Łotwa oraz vouchera 50 PLN trafi do uczestników z TOP 25 oficjalnej tabeli rozgrywek.

STS vouchery 50 i 25 PLN

Nagrodami pocieszenia są vouchery na bonus 25 PLN. Przyznane zostaną osobą, którym nie uda się zająć miejsca premiowanego wejściówkami, natomiast znajdą się w pierwszej pięćdziesiątce.

W przypadku kuponów przegranych liczy się pierwszych 200 z nich. Jeżeli chodzi o zakłady wygrane, do promocji zalicza się każdy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button