Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bonus powitalny w Etoto. 20 PLN za rejestrację bez wpłaty!

Etoto ogłosiło nowy bonus powitalny na luty 2019. Każdy nowy gracz tego bukmachera może odebrać 20 PLN za samo założenie konta, a potem nawet 1020 PLN za wpłaty!

Bonus powitalny w Etoto. 20 PLN za rejestrację bez wpłaty!
Bonus powitalny w Etoto. 20 PLN za rejestrację bez wpłaty!

Etoto luty 2019

Promocja dostępna jest tylko dla osób, które dokonają rejestracji od 1 do 28 lutego 2019 roku. Jeżeli masz już konto w Etoto, nie możesz skorzystać z opisywanego bonusu powitalnego.

Każdy nowy gracz na samym początku otrzymuje 20 PLN za samą rejestrację. Aby zgarnąć tę kwotę, wystarczy założyć i zweryfikować konto – nic więcej nie jest wymagane!

Wartość kolejnych dwóch prezentów na start zależy już tylko i wyłącznie od was. Pierwszy bonus to 200% wartości debiutanckiego depozytu aż do 100 PLN, natomiast drugi – 100% nawet w wysokości 900 PLN!

Bonusy powitalne za darmo

Tylko w lutym istnieje możliwość zgarnięcia dodatkowych 20 PLN w postaci freebetu przy drugiej wpłacie. Wystarczy w tym celu zdeponować do Etoto co najmniej 40 PLN.

Masz już konto w Etoto? Przypominamy, że cały czas w innych portalach aktywne są dwie bardzo podobne promocje. Jedna z nich to bonus bez wpłaty Totalbet, natomiast druga bonus bez depozytu LV BET!

Nie wiesz, gdzie założyć konto do obstawiania wydarzeń sportowych przez internet? Możesz w każdej chwili sprawdzić wszystkie bonusy bez depozytu 2019.

Uwaga! W przypadku najnowszego doładowania powitalnego od Etoto nie jest wymagany żaden kod promocyjny, tak jak miało to miejsce w przypadku jeszcze nie tak dawno aktywnej premii no deposit na urządzeniach mobilnych!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button