Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Kiedy pojawi się polska licencja 1xBet?

Bardzo wiele osób zastanawia się nad tym, kiedy 1xBet będzie dostępny w Polsce całkowicie legalnie. Oto co w tym momencie wiemy na ten temat!

Kiedy pojawi się polska licencja 1xBet?
Kiedy pojawi się polska licencja 1xBet?

1xBet nie działa

Typerzy od pewnego czasu skarżą się na forach internetowych, że 1xBet nie działa na ich komputerach czy smartfonach. Wiadomo, iż bukmacher nie zamknął swojej działalności, bo nadal dostępny jest w innych krajach. Co więc może być nie tak?

Okazuje się, że rosyjski portal do obstawiania meczów zablokował graczom z Polski dostęp do swojej tradycyjnej strony. Dotychczasowi użytkownicy otrzymują specjalne domeny z wymyślnymi ciągami cyfr, które pozwalają na omijanie blokad, ale nadal jest to działanie niezgodne z obowiązującym u nas prawem!

1xBet Polska 2019

Nie wiadomo, czy 1xBet planuje wystartowanie z legalną działalnością w naszym kraju. Obecnie niewiele na to wskazuje, bowiem strona nadal jest dostępna, tyle że jedynie dla „kombinatorów”, którzy nie zwracają uwagi na to, że ich działania są nielegalne.

Z pewnością sporo osób ucieszyłoby się z faktu, że 1xBet Polska byłby dostępny. Pojawiłby się może wówczas specjalny kod promocyjny dla graczy z naszego kraju oraz bonusy, z których można by było korzystać bez żadnych obaw.

Niestety, na bonus bez depozytu czy inne oferty specjalne od 1xBet musimy jeszcze poczekać. Niewiele wskazuje na to, by bukmacher chciał wejść na polski rynek w postaci podmiotu z licencją Ministerstwa Finansów.

Chcesz obstawiać mecze zgodnie z prawem? Obecnie mamy grubo ponad 10 firm z zezwoleniem MF. Niektóre z nich umożliwiają nawet premie bez wpłaty. Jedną z takich promocji jest Totalbet bonus bez depozytu!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button