Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Weekendogranie Etoto, czyli bonus 50 PLN dla graczy!

W ofercie legalnego bukmachera Etoto pojawiła się promocja o nazwie Weekendogranie. Zobacz, co trzeba zrobić, by otrzymać w niej 50 PLN premii!

Weekendogranie Etoto, czyli bonus 50 PLN dla graczy!
Weekendogranie Etoto, czyli bonus 50 PLN dla graczy!

Weekendogranie to oferta specjalna, która nagradza najbardziej aktywnych typerów każdego weekendu. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, musisz zapisywać się raz na cykl. Rejestracji dokonuje się na stronie bukmachera Etoto.

W ramach promocji przyznawany jest bonus o wartości 50 PLN. Jego odebranie jest możliwe tylko w przypadku postawienia w sobotę oraz niedzielę minimum 3 kuponów, które będą spełniały następujące warunki:

  • Stawka co najmniej 50 PLN
  • Rozliczenie nastąpi do końca danej niedzieli
  • Kurs ogólny wynoszący co najmniej 1.50
  • Kurs pojedynczego typu nie mniejszy niż 1.20

Uczestnik akcji w konkretny weekend nie może odebrać więcej niż jednej premii. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie – musisz tylko je zaakceptować.

W jaki sposób dowiesz się, że otrzymałeś bonus? Po zalogowaniu się na konto Etoto zobaczysz specjalny komunikat, który wystarczy zatwierdzić, by w ciągu 20 minut otrzymać obiecany prezent.

Punkty naziemne Etoto nie uczestniczą w tej ofercie, dlatego wymagane jest w niej konto online. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, możesz to zmienić w ciągu paru minut.

Nowi gracze bukmachera również mają prawo do otrzymania ewentualnego bonusu 50 PLN. Wszystko to, oczywiście, całkowicie legalnie i bezpiecznie!

W naszym portalu znajdziecie także inne newsy bukmacherskie, które informują o najważniejszych bonusach i nie tylko. Bądź na bieżąco z ofertami specjalnymi i zapisz się do naszego systemu powiadomień, który powstał do informowania, a nie spamowania niepotrzebnymi wpisami!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button