Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Typy bukmacherskie na dziś. Czy można zawsze wygrywać?

Warto wiedzieć, jakie są typy bukmacherskie na dziś, ale także w jaki sposób z nich korzystać, by nie wpaść w niebezpieczną pułapkę pewniaków.

Typy bukmacherskie na dziś. Czy można zawsze wygrywać?
Typy bukmacherskie na dziś. Czy można zawsze wygrywać?

Najlepsze typy bukmacherskie, czyli jakie?

Kiedy przeszukujemy internet w poszukiwaniu pewniaków na dany dzień, nie będziemy mieli najmniejszego problemu, by znaleźć to, co interesuje nas najmocniej. Problem w tym, że nie wszystkie typy bukmacherskie z internetu są skuteczne i dlatego warto wiedzieć, które z nich powinno traktować się poważnie, a które niekoniecznie.

Obstawianie koszykówki, a może przeszukujemy głównie typy na Eredivisie? Bez względu na to, jakie sporty czy rozgrywki wzbudzają nasze największe zainteresowanie, priorytetem powinno być to, by regularnie zarabiać. A tego na pewno nie zagwarantują nas pierwsze lepsze pewniaki online.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Co powinny zawierać dobre typy bukmacherskie? Analizę, czyli nie chodzi tylko o to, by napisać, na jaki zespół warto postawić. Gracze zawsze powinni otrzymywać dane, dlaczego konkretny typ jest dobry. Nie wszystkich musi przekonać to, że Getafe wygra z Realem Madryt. No chyba że ktoś ta ku temu dobre argumenty.

Skąd brać pewniaki na każdy dzień?

Pewniaki dnia to nazwa dość umowna, bo możemy szukać tak zwanych pewnych typów raz w tygodniu albo i rzadziej. Bez względu na to, jak regularnie obstawiamy, ogromne znaczenie ma to, by w porę znaleźć dla siebie solidne propozycje do obstawiania. Jeżeli chcemy wygrywać, żadna okazja nie może nam umknąć.

W jaki sposób poznać, że mamy przed sobą dobre typy bukmacherskie, a nie takie napisane przez kogoś, kto jedynie przedstawia się jako ekspert? Oto kilka wskazówek dla początkujących:

  • warto sprawdzić, czy autor analizy używa wielu statystyk
  • zwróćmy uwagę, jakie informacje są podawane przy typie – czy to raczej powszechnie znane fakty, czy niekoniecznie
  • sprawdźmy historię typów danego użytkownika forum czy strony, o ile tylko jest to możliwe.

Szczególnie ten ostatni punkt jest ważny. A gdy nie można go spełnić, powinna zapalić nam się lampka ostrzegawcza.

Wygrywanie u bukmachera nie musi być trudne

Wiele osób uważa, że wygrywanie u bukmachera to trudna sztuka, ale niekoniecznie tak musi być. Jeżeli będą interesować nas tylko typy bukmacherskie ze sprawdzonych źródeł i będziemy ciągle zdobywać wiedzę na temat zakładów, nasze starania na pewno zaowocują w odpowiedni sposób i będziemy mogli cieszyć się ze sporych wygranych.

Oczywiście, początki nigdy nie są łatwe, dlatego też dobrze na start pomyśleć o jakimś bonusie na obstawianie. Polscy typerzy najchętniej wybierają bonus na www.STS.pl, gdzie za samo założenie konta z kodem „BETONLINE” można otrzymać 29 PLN bez depozytu, a oprócz tego czeka prezent 100% do 1200 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button