Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Jak korzystać z bonusów powitalnych u polskich bukmacherów?

Bonusy powitalne stanowią podstawę oferty promocyjnej zdecydowanej większości bukmacherów działających w Polsce. Najlepsi bukmacherzy stale ścigają się ze sobą o miano tego, który oferuje je w najlepszej możliwej formie. Jak jednak wykorzystać tego typu bonus? Czym tak właściwie jest i jakie są jego rodzaje? Te wszystkie kwestie zamierzamy poruszyć w dzisiejszym poradniku.

bonusy powitalne u bukmacherów
Jak korzystać z bonusów powitalnych u polskich bukmacherów?

Czym tak właściwie jest bonus powitalny?

Bonus powitalny stanowi bardzo istotną część oferty promocyjnej, z jaką wychodzą polscy bukmacherzy wyłącznie do klientów dopiero rejestrujących się na łamach ich serwisu internetowego. Jak sama jego nazwa sugeruje, ma ich we właściwy sposób powitać, a tak właściwie przekonać do rejestracji właśnie u nich. Zazwyczaj więc zapewnia dodatkowe bonusy właśnie za założenie konta. Stanowi on zwykle główną część akcji marketingowych konkretnego operatora. Jeżeli ktoś zastanawia się, gdzie obstawiać mecze, zazwyczaj wybiera tego buka, który zaoferuje mu najwięcej na start. Nawet jeśli pod wieloma innymi względami nie będzie on firmą idealną. Tak bowiem działa ludzka psychika – i jest to jak najbardziej zrozumiałe.

Rodzaje bonusu powitalnego

Choć wszyscy legalni bukmacherzy dają dostęp do swoich własnych bonusów powitalnych, te często przybierają zgoła odmienne formy, zależne od sposobu, w który bukmacher chce przekonać swojego potencjalnego klienta właśnie do rejestracji. Wyróżnia się aktualnie trzy podstawowe rodzaje bonusu powitalnego:

  • bonus zależny od depozytu – ten bonus bazuje w pełni na kwocie pierwszej wpłaty dokonywanej przez użytkownika. Z zasady jest bonusem najbardziej wartościowym – polscy bukmacherzy zazwyczaj podwajają pierwszą wpłatę (do pewnego określonego przez siebie limitu). Jest to zwykle najbardziej wymagający co do obrotu bonus, co wynika po części z jego wartości;
  • bonus niewymagający depozytu – ten bonus to tak zwany „freebet”. Jest najmniejszy pod względem ilości środków, ale zwykle też mało wymagający – wystarczy wydać go jednokrotnie na zakłady, by pieniądze można było wypłacić na konto;

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

  • cashback (bezpieczny zakład) – zupełnie inny rodzaj bonusu, w którym buk zwraca środki za pierwszy zakład, jeżeli ten będzie przegrany (oczywiście do określonej kwoty maksymalnej).

Warto wiedzieć: choć istnieją trzy podstawowe wyżej przez nas wspomniane rodzaje bonusu powitalnego, najlepsi bukmacherzy potrafią oferować kilka jednocześnie. Wiele da się też „wycisnąć” z kodów promocyjnych, które współgrają z bonusami powitalnymi i również są możliwe do wykorzystania wyłącznie przez nowych użytkowników. Przykładowo w STS mamy kilka bonusów, na przykład za obstawianie w aplikacji mobilnej, granie w gry karciane czy e-sport

Jak korzystać z bonusów powitalnych? – praktyczne porady

Korzystanie z bonusów powitalnych jest banalnie proste. Zanim jednak się do tego podejdzie, warto zapoznać się z regulaminem każdego z nich. U każdego bukmachera – STSFortunyeWinnera i wielu innych – wyglądać on może zupełnie inaczej. Przedstawia on warunki otrzymania bonusu i zasady związane z jego obrotem.

  • Bonus powitalny przeznaczony jest wyłącznie dla nowych graczy, a aby go otrzymać należy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu rejestracyjnym. Zazwyczaj jest ona domyślnie zaznaczona – warto jednak o to zadbać, by potem nie żałować. Po dokonaniu rejestracji nie można już cofnąć swojego wyboru.
  • Zawsze należy wykorzystywać bonus powitalny do maksimum – jeżeli bukmacher podwaja kwotę pierwszej wpłaty do 1200 złotych (jak STS), warto wpłacić właśnie 1200 złotych, żeby dostać maksimum. Taka okazja zdarza się tylko raz – dlatego też należy z niej w pełni skorzystać.
  • Warto połączyć bonus powitalny z kodem promocyjnym – ten znaleźć można na stronie bukmachera, albo na serwisach zewnętrznych, chociażby tych oferujących darmowe transmisje meczów czy własne typy bukmacherskie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Bonus powitalny można wykorzystać u wielu bukmacherów – warto jednak to robić w określonym przez siebie schemacie, aby na pewno z niego skorzystać. Ryzykownym jest rejestracja chociażby u trzech buków jednocześnie. Każdy bonus powitalny ma bowiem czas na wykorzystanie – najlepiej robić to stopniowo, po wykorzystaniu jednego sięgając po drugi.

Czy środki z bonusu powitalnego da się wypłacić?

Legalni bukmacherzy pomyśleli oczywiście o tym, by użytkownicy nie byli w stanie od razu wypłacać przyznanych przez bonus powitalny środków na swoje konto bankowe. To prowadziłoby bowiem do wszelkiego rodzaju nadużyć. W związku z tym wszystkie środki pochodzące z bonusów zawsze trafiają na odrębne saldo, tak zwane „bonusowe”. Zdecydowana większość bonusów wymaga „obrócenia” nimi. Oznacza to, że należy je wydać na zakłady określoną ilość razy, zanim będzie można je przenieść na konto główne, a w konsekwencji i wypłacić na to bankowe. Różni bukmacherzy wymagają obrotu na różnych zasadach. Inaczej podchodzi do niego STS, a inaczej Fortuna czy eWinner.

Przykład: zyskując 1000 złotych konieczne do trzykrotnego obrócenia, trzeba wydać na zakłady 3000 złotych przy użyciu tych środków. Konieczne jest zatem oczywiście wygrywanie. Zawsze odbywa się to na dokładniejszych zasadach (chociażby na zakładach z minimalną stawką równą „x”).

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button