Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Superbet – wszystko o bukmacherze i darmowy kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie to jedna z najpopularniejszych rozrywek, która od wieków cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród ludzi. Obecnie w Polsce istnieje kilkunastu legalnych bukmacherów. Jedną z ciekawszych firm, zajmujących się zakładami bukmacherskimi jest Superbet, który dopiero od 2 lat istnieje na rynku polskim.

Superbet – podstawowe informacje

Superbet to rumuńska firma, zajmująca się zakładami bukmacherskimi. Siedziba owej firmy znajduje się w Bukareszcie, a za jej powstanie odpowiada biznesmen Sacha Dragic, który stworzył Superbet w 2008 roku. W internecie firma prowadzi swoją działalność od 2011 roku. W 2019 roku Superbet otrzymało zezwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie legalnej działalności w Polsce.

Superbet – kod promocyjny i oferta 

Superbet posiada zbliżoną ofertę do innych legalnych bukmacherów, działających na terytorium Polski. Każdy gracz bez problemu znajdzie w ofercie firmy wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ligi i wydarzenia sezonowe. Trochę gorzej jest w przypadku liczby dostępnych zdarzeń dla poszczególnych sportów, a zwłaszcza w kontekście tych bardziej niszowych dyscyplin i lig, gdyż nie prezentuje się to zachwycająco. W przypadku zdarzeń z esportu gracze mogą obstawiać zakłady z takich gier jak: Counter Strike, Dota 2, League of Legends oraz Starcraft. W ofercie bukmachera nie zabrakło również Gier Wirtualnych, w których gracz ma możliwość obstawiania m.in. wyścigu chartów, żużlu oraz wyścigów konnych.

Interesująco prezentują się bonusy oraz promocje, jakie ma dla swoich klientów Superbet. Jednym z wyróżniających się bonusów na tle konkurencji jest koło nagród, które pozwala na zdobycie określonego bonusu. Gracz ma każdego dnia możliwość zakręcenia kołem i wylosowania jednej z wielu przygotowanych „nagród”. Tą główną jest JackPot 2500 zł. Inną ciekawą promocją jest Super Game. Udział w nim podobnie jak w przypadku koła nagród jest całkowicie darmowy i jest dostępny mniej więcej raz w tygodniu. Gracz musi odpowiedzieć na cztery konkretne pytania odnośnie do wskazanego w promocji meczu. Im więcej podanych przez niego pytań będzie prawidłowych, tym większą nagrodę jest on w stanie wygrać. Nagroda jest dzielona między wszystkich uczestników, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi na konkretną liczbę pytań. Gracze mogą praktycznie w każdym dniu tygodnia zdobyć jakiś bonus. W poniedziałek czeka na nich bonus od depozytu o wartości 50 zł. We wtorek gracze mają okazję uzyskać bonus do maksymalnej kwoty 200 zł od postawionych zakładów AKO. W środę oraz czwartek uaktywniany jest zakład bez ryzyka na NBA. Natomiast w weekend gracze mogą liczyć na cashback do 150 zł, jeśli będą stawiać kupony, spełniające określone wymagania. Dla nowych graczy Superbet ma przygotowaną ofertę powitalną, w skład której wchodzą:

superbet kod promocyjny w meczyki

– bonus od depozytu do kwoty 50 zł,

– Zakłady bez ryzyka przez pierwszy tydzień gry u bukmachera,

Podsumowanie oferty Superbet

Superbet to stosunkowo młody gracz na rynku zakładów bukmacherskich. Firma pochodzi z Rumunii, a w Polsce rozpoczęła legalną działalność w 2019 roku. Oferta bukmachera jest podobna do tego, co oferuje konkurencja. Na uwagę zasługują promocje oraz bonusy, które można zdecydowanie uznać za ciekawe, a nawet nietypowe.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button