Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bukmacherzy a darmowe transmisje meczów na żywo

Polski rynek bukmacherski odznacza się bardzo dużą konkurencyjnością. Mimo że na co dzień działa w jego obrębie zaledwie kilkunastu operatorów, każdy z nich stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów. Tych bowiem, jak pokazują wszelkie statystyki, jest na naszej scenie zakładów wzajemnych coraz więcej. Jako jeden ze sposobów na zachęcanie ich do rejestracji rodzimi operatorzy wybrali darmowe transmisje meczów. Czy tak naprawdę opłaca się po nie sięgać? Czy również dla nich przynoszą one korzyści? Jak wygląda kwestia ich bezpłatności? O tym wszystkim – w dzisiejszym wpisie.

Bukmacherzy a darmowe transmisje meczów
Bukmacherzy a darmowe transmisje meczów na żywo

Streamy meczów a zakłady na żywo

Transmisje spotkań sportowych swoje najszersze zastosowanie znajdują w obrębie oferty „na żywo” polskich bukmacherów, dla której stanowią świetne dopełnienie. Jako że w ramach tej oferty obstawia się mecze w czasie ich trwania, niesamowicie przydatnym jest posiadanie ich przed sobą i tak właściwie śledzenie ich przebiegu na bieżąco, w oknie z ofertą. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i sprawdzające się w akcji oraz prowadzące do zwiększenia skuteczności w zakładach. Zwykła wizualizacja spotkania (którą, nota bene, bukmacherzy bez transmisji starają się je zastąpić) nie jest w stanie oddać właściwych emocji, ale też tego, jak starają się zawodnicy, jaką formą dysponują i w jaki sposób podchodzą do walki z konkretnym rywalem.

Decydując się na oglądanie meczu u bukmachera zyskuje się zatem przydatne narzędzie do dokonywania bieżącej analizy oraz do tego, by mieć wszystko przedstawione na jednym ekranie, w bardzo intuicyjny i ułatwiający obstawianie sposób.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Inne plusy płynące z darmowych transmisji meczów

  • Oszczędność pieniędzy – dzięki obecności transmisji w ofercie bukmacherskiej można zaniechać inwestowania w płatne pakiety telewizji czy materiały VOD.
  • Wygoda użytkowania – streamy publikowane przez bukmacherów są umieszczane w tym samym okienku co ich oferta „na żywo” – oznacza to, że stanowią rzeczywistą pomoc, a oglądanie i obstawianie można bez problemu połączyć. Decydując się na to drugie i realizując kupon nie trzeba odświeżać okienka i resetować transmisji, co pozwala całości zachować pewien poziom płynności.
  • Dostępność z dowolnego miejsca – transmisje spotkań sportowych oferowane przez bukmacherów są zwykle dostępne zarówno w ich serwisach głównych, jak i aplikacjach mobilnych. Sprawia to, że możemy po nie sięgać nie tylko podczas siedzenia przy komputerze, ale i z dowolnego innego miejsca, za pośrednictwem własnego telefonu i tabletu.
  • Mecze na żywo na telefonie – dzięki aplikacjom możemy oglądać i obstawiać zakłady prosto z telefonu. Przykładowo aplikacja mobilna STS oferuje graczom oglądanie meczów online w jakości HD z wielu dyscyplin sportowych.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Większa skuteczność w zakładach – transmisje stwarzają znacznie lepsze pole do dokonywania bieżącej analizy i podejmowania słuszniejszych decyzji bukmacherskich. Promują zatem skuteczne obstawianie.

Czy transmisje meczów są rzeczywiście darmowe? – wymagania bukmacherów

Bukmacherzy lubią chwalić się, że w swojej ofercie posiadają darmowe transmisje meczów. To prawda, w niektórych przypadkach tak rzeczywiście jest i nie trzeba nic robić, by mieć do nich bezpłatny dostęp. Są to jednak przypadki marginalne. Większość operatorów odblokowuje bowiem dostęp do streamów dopiero po spełnieniu określonych wymagań. Zaliczyć do nich można te związane z:

  • dokonaniem rejestracji – wymóg dość racjonalny. Oczywistym jest, że bukmacherzy w Polsce nie chcą dawać dostępu do transmisji osobom, które nie są ich klientami. W końcu traktują je jako formę zachęcenia do założenia konta. Jest to zatem wymóg logiczny, ale i najczęściej pojawiający się;
  • obstawieniem – większość operatorów odblokowuje dostęp do transmisji spotkań sportowych wyłącznie osobom, które postawiły swój zakład. Wymóg ten jest zazwyczaj traktowany bardzo ogólnie. Osoba, która postawiła na cokolwiek zyskuje więc dostęp do pełnej usługi transmisji, a zatem również do tych, które nie są związane z rozgrywkami i meczem, na który postawiła;
  • wpłaceniem środków – wymóg ten najczęściej przybiera postać wymagania posiadania dodatniego salda (powyżej zera). Wystarczy więc dokonać dowolnej wpłaty, by mieć dostęp do transmisji;
  • dokonaniem weryfikacji – transmisje często są traktowane jako jedna z form zachęcania użytkowników do dokonywania pełnej weryfikacji konta w konkretnym serwisie bukmacherskim. Ludzie bardzo często rezygnują z zakładów u danego buka po upływie czasu ważności konta tymczasowego. Tym sposobem operatorzy starają zatrzymać ich u siebie – jak bowiem nie od dziś wiadomo, dokonanie weryfikacji jest wielką zachętą do tego, by pozostać w danej firmie (po prostu zazwyczaj nie chce się przechodzić przez ten sam proces ponownie u innego bukmachera).
ewinner oferta na dziś
Nowa oferta zakładów z bonusem w eWinner

To, jakie wymagania są narzucone klientowi chcącemu sięgnąć po transmisje zależy w pełni od konkretnego bukmachera. Zdarzają się i tacy, którzy nakładają kilka z powyższych, a są i ci, którzy wymagają zaledwie rejestracji.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na darmowe transmisje meczów

Choć transmisje spotkań sportowych są aktualnie oferowane wyłącznie przez topowych polskich bukmacherów, wciąż mamy w ich kontekście dość spory wybór. Warto mieć świadomość co do tego, że bukmacherzy wykupują licencję na konkretne rozgrywki – podobnie jak robi to telewizja nabywająca do nich prawa. Z uwagi na to to, co oferuje konkretny operator w danym sezonie może się nie pokrywać z jego ofertą na sezon przyszły. Jest to zatem kwestia bardzo dynamicznie zmieniająca się.

Najlepiej w kontekście transmisji wypada bukmacher STS, którego oferta właśnie pod tym kątem jest zdecydowanie najszersza. Buk proponuje swoim użytkownikom możliwość oglądania mnóstwa lig piłkarskich (holenderska, włoska, niemiecka, grecka, duńska i inne), ale też wielu spotkań wychodzących z ram piłki nożnej – tych siatkarskich, hokejowych czy e-sportowych. Wymaga przy tym postawienia dowolnego kuponu – jeden zakład odblokowuje dostęp do wszystkich transmisji na całą dobę.

Z równie ciekawą ofertą na transmisje wychodzi bukmacher Fortuna, u którego oglądać można piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, snookera, badmintona i wiele innych. Operator stwarza do tego świetne warunki, od swoich klientów wymagając zaledwie posiadania jakichkolwiek środków na swoim koncie.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button