Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Można dostać 100 zł co tydzień od STS! Wystarczy obstawiać Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Dobra wiadomość dla wszystkich lubiących obstawiać mecze Ligi Mistrzów oraz Ligie Europy: bukmacher STS co tydzień rozdaje nawet 100 złotych. Wystarczy aktywnie typować i nic poza tym!

Można dostać 100 zł co tydzień od STS! Wystarczy obstawiać Ligę Mistrzów i Ligę Europy!
Można dostać 100 zł co tydzień od STS! Wystarczy obstawiać Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Grasz u bukmachera i dostajesz kasę na obstawianie. Nie ma tu nic trudnego!

Kiedy obstawiamy mecze w STS, liczmy na możliwie jak największą wygraną. To normalne. Teraz jednak za swoją aktywność możemy zostać wynagrodzeni podwójnie, bo bukmacher właśnie przygotował jedyną w swoim rodzaju promocję, a ta trwa aż do 23 sierpnia, czyli przez prawie miesiąc!

Oferta obowiązuje w przypadku meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Inne rozgrywki nie są tutaj brane pod uwagę, tak więc to propozycja zdecydowanie dla miłośników piłki nożnej. Krokiem pierwszym jest zapisanie się do niej, co można zrobić w parę chwil na stronie internetowej www.STS.pl.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Liga Europy wznawia rozgrywki 5 sierpnia, natomiast Liga Mistrzów – dwa dni później. Fani obstawiania już teraz mogą sprawdzać pewniaki na te turnieje!

100 PLN co tydzień od STS – na czym to polega?

W ramach oferty specjalnej bukmachera STS każdy klient może otrzymać co tydzień nawet 100 PLN na obstawianie. Promocja dostępna jest w trzech etapach, a w każdym z nich do zgarnięcia jest od 10 do właśnie 100 PLN.

Nie ma najmniejszego znaczenia, co lubimy obstawiać, kto jest naszym faworytem i tak dalej. W tym przypadku chodzi o to, by grać na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Im więcej, tym lepiej, gdyż liczy się obrót. Każde 100 PLN to 10 PLN premii i tak co tydzień!

Do promocji wystarczy zapisać się tylko jeden raz i może to uczynić każda osoba, która posiada darmowe konto na stronie internetowej www.STS.pl.

Warunki oferty są bardzo proste do zapamiętania:

  • liczą się tylko typy na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy
  • można grać jedynie kupony AKO
  • minimalny kurs kwalifikacyjny to 1.85
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Dla nowych graczy 29 PLN bez żadnych zobowiązań. Bonus bez depozytu od STS!

Osoby, które jeszcze nie miały okazji grać w STS, mogą dokonać rejestracji konta ze specjalnym bonusem bez depozytu. Na stronie internetowej www.STS.pl do odebrania jest 29 PLN za samo wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” i pełne zarejestrowanie konta. Cały proces trwa dosłownie parę chwil!

Dzięki bonusowi bez depozytu każdy może sprawdzić w praktyce, jak obstawia się mecze w STS przez internet. W razie przegranej w pierwszym kuponie można zdobyć prawdziwe pieniądze, natomiast w przypadku przegranej traci się tylko kasę bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button