Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bukmacher STS ma do podziału 50.000 PLN dla każdego, kto skutecznie obstawia!

Firma bukmacherska STS w ramach najnowszej promocji typerskiej przygotowała dla graczy aż 50.000 PLN do podziału. Droga do zdobycia tych środków powinna być bez problemu zrozumiana nawet przez początkujących!

Bukmacher STS ma do podziału 50.000 PLN dla każdego, kto skutecznie obstawia!
Bukmacher STS ma do podziału 50.000 PLN dla każdego, kto skutecznie obstawia!

Skuteczne typowanie LM i LE po prostu się opłaca!

U bukmacherów zawsze warto skutecznie typować, ale tym razem na stronie www.STS.pl motywacja jest podwójna. Wszystko dzięki promocji przygotowanej z myślą o miłośnikach obstawiania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Mecze w tych rozgrywkach właśnie wkraczają w decydującą fazę, a gracze mogą typować naprawdę wiele zakładów!

Jeżeli mamy już konto w STS, możemy zapisać się do oferty w każdej wolnej chwili. Wystarczy wejść na www.STS.pl, a następnie przejść do zakładki, która jest poświęcona promocji. Cały proces trwa parę sekund, gdyż ostatni krok to po prostu kliknięcie przycisku „Weź udział”. Poradzi sobie z tym bez problemu nawet osoba początkująca.

STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny 2020

Uwaga! W dalszej części wpisu będziemy mówić jedynie o zwycięskich kuponach, bo to właśnie takie są brane pod uwagę w tej promocji. Każdy gracz może do promocji zgłosić maksymalnie 5 zakładów – liczy się po prostu pierwsze pięć trafionych od momentu zapisania się.

50.000 PLN do podziału dla najlepszych. Ile uda się zdobyć tym razem?

Nagroda główna to 50.000 PLN. Bukmacher STS dzieli ją pomiędzy wszystkich graczy, którym udało się skutecznie wytypować dokładny wynik przynajmniej jednego spotkania decydującej fazy Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Do promocji kwalifikują się kupony zagrane od momentu rejestracji do 23 sierpnia. Minimalna stawka to w tym przypadku 15 PLN, a gracze mogą otrzymać premie tylko w sytuacji, gdy wybiorą skutecznie typ.

Oto warunki, jakie musi spełnić kupon, by został wzięty pod uwagę w tej akcji promocyjnej:

  • kupon SOLO
  • stawka co najmniej 15 PLN
  • tylko zakład na dokładny wynik meczu
  • liczą się typy na decydującą fazę Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
  • można obstawiać na www.STS.pl albo w aplikacji mobilnej na telefony
  • jeden gracz może mieć maksymalnie pięć zwycięskich kuponów uprawnionych do zdobycia części puli 50.000 PLN

Ofertą nie są objęte należące do STS punkty stacjonarne. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, musimy posiadać profil typerski online.

Nowi gracze dostają 29 PLN bez depozytu. Wystarczy podać kod promocyjny!

Nowo zarejestrowani gracze na stronie internetowej www.STS.pl mogą zgarnąć nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, ale zanim do tego dojdzie, otrzymują 29 PLN bez depozytu! Premia bez wpłaty jest w najchętniej wybieraną przez typerów, a żeby ją odebrać wystarczy znać aktualnie dostępny w STS kod promocyjny.

Przy rejestracji podajemy kod „BETONLINE” i tym samym odbieramy 29 PLN bez depozytu na dobry początek. Jeżeli nie podamy hasła od razu, później nie będzie już możliwości, by to zmienić. Oferta jest ograniczona czasowo.

Tak zakłada się konto z bonusem w STS. ZOBACZ WIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button