Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Obstawianie niskich kursów – gdzie tu sens i logika?

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. To znane cygańskie powiedzenie, które często ma odzwierciedlenie w praktyce. Podobnie jest w Twoim przypadku? W poprzednim roku dość często obstawiałeś wyniki „na sucho”? Udawało Ci się przeważnie wygrywać zakłady z kolegami albo członkami rodziny? Teraz chcesz wygrywać już z bukmacherami? Są rozmaite sposoby, by tak się właśnie stało. Czy jednak jednym z nich jest typowanie relatywnie niskich kursów? Postanowiliśmy to dla Ciebie dokładnie sprawdzić.

obstawianie niskich kursów
Obstawianie niskich kursów – gdzie tu sens i logika?

Faworyci nie zawsze wygrywają, a cieszą się najbardziej bukmacherzy

Co rozumiemy w ogóle pod tym pojęciem? Dla każdego „niskie kursy” mogą bowiem oznaczać coś innego. Uważamy, że są to notowania mniejsze od 1,50 itp. Zasadniczo takich zakładów nie powinno się ruszać. Dlaczego? Z jednej strony ewentualne wygrane na pewno nikogo nie rzucą na kolana. Szczególnie jeśli będziesz obstawiał single albo duble. A jest to rekomendowana metoda na typowanie w firmach bukmacherskich jak STS czy Etoto. Z drugiej strony nie masz pewności, że w ogóle uda Ci się wygrać. Jak np. dwa razy zarobisz, a potem stracisz, to ten jeden przegrany kupon będzie miał tutaj największe znaczenie.

Dlaczego? Chodzi o to, że będziesz musiał poświęcić sporo czasu na to, by odrobić straty i znowu być na plusie. A faworyci niestety często zawodzą. Ludziom (szczególnie początkującym) może wydawać się, że na zakładach bukmacherskich zarabia się bardzo prosto. Nic bardziej mylnego. Co prawda jest to możliwe, ale na bank nie należy tego traktować jako szybkiego, banalnego sposobu na zmianę swojego życia. Wystarczy np. przeanalizować wyniki w najlepszych ligach piłkarskich. Każdy faworyt ma już minimum kilka wpadek na swoim koncie (w sezonie 2021/22). W zdecydowanej większości przypadków kursy na topowe drużyny są zaś dość niskie. Szczególnie jeśli faworyci rywalizują na swoim stadionie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Coraz częściej można jednak zauważyć, że kursy na spotkania wyjazdowe także pozostawiają sporo do życzenia. Z jednej strony notowania są zatem niskie i nie dają sporo zarobić. To nie wszystko. Z drugiej strony zawsze jest ryzyko porażki. Nie masz bowiem gwarancji, że na pewno wygrasz. Granie relatywnie niskich kursów mija się zatem z celem.

Nie typuj taśm składających się z samych niskich kursów

Są osoby, które uznają, że udało im się wymyślić bardzo dobry sposób na ogrywanie firm bukmacherskich. Chodzi o typowanie taśm z bardzo niskimi kursami. Dla wyjaśnienia warto napisać, że takie kupony obejmują kilkanaście, a czasami nawet kilkadziesiąt rozmaitych wydarzeń – jest ich tak dużo, że w aplikacji mobilnej się one nie mieszczą na ekranie. Czy można zarabiać na taśmach? Teoretycznie jest taka opcja. W praktyce udaje się to jednak bardzo rzadko. Aby taka taśma weszła (zakładając, że nie zostały zastosowane żadne zakłady systemowe) musisz trafić każdy typ – bez wyjątku. Jak już wspominaliśmy, nawet najwięksi faworyci zawodzą. I to nie tylko w piłce nożnej. Dzieje się tak w każdej dyscyplinie. Gdyby było zaś inaczej, to firmy bukmacherskie już dawno by splajtowały. A powstaje ich coraz więcej. To już sugeruje, co dzieje się na rynku zakładów wzajemnych…

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Stanowczo odradzamy zatem typowanie taśm złożonych z kilkunastu zakładów. To chyba najgorszy możliwy model obstawiania. Im więcej wydarzeń umieścisz na kuponie, tym masz mniejsze szanse na powodzenie i wygranie 20 złotych może okazać się niemożliwe. Dodatkowo typy „wrzucane” na taśmy nie są w ogóle analizowane. A takie podejście nie wróży nic dobrego. Nic zatem dziwnego, że w zdecydowanej większości przypadków typerzy przegrywają na taśmach.

Czy warto obstawiać single z bardzo niskimi kursami?

Metodą znajdującą się „na drugim biegunie” jest zaś typowanie singli z niskimi kursami. To także nie jest jednak dobre podejście. Szybko się o tym przekonasz, ale wolimy, abyś oszczędził sobie rozczarowań na tym polu. Załóżmy, że chcesz obstawić na gospodarzy po kursie 1,30. Twoja stawka to zaś 20 PLN. Jeśli uda Ci się wygrać, to do Twojego stanu konta zostanie dopisane 22,88 PLN. Na czysto nie zarobisz zatem nawet trzech złotych.

promocje bukmacherskie superbet
Nowe promocje bukmacherskie w Superbet z kodem BETONLINE

Czy jest to gra warta świeczki? Naszym zdaniem, zdecydowanie nie! Zawodowi typerzy z serwisu betonline.net.pl podzielają naszą opinię, bo wiedzą doskonale, że to prosta droga do utraty pieniędzy. Na osiem kolejnych takich kuponów musiałbyś trafić siedem, by być na plusie (zakładając, że ósma próba okazała się porażką). Niestety, zarobiłbyś na tym tylko… 16 groszy. A Twoja skuteczność musiałaby być naprawdę bardzo wysoka. Oczywiście, najlepiej byłoby trafiać osiem na osiem. Wtedy zarobisz ponad 23 PLN. To nie jest jednak takie proste, aby cały czas trafiać. Nawet tak niskie kursy. A wystarczy jedna wtopa, by szybko stracić wypracowane przedtem zyski.

Wybierz odpowiednie kursy z oferty firm bukmacherskich

Są rozmaite metody dotyczące obstawiania wydarzeń sportowych w firmach bukmacherskich. Coraz częściej pisze się jednak o tym, by obstawiać eventy o kursach wynoszących minimum 2.00. Takie notowania bardzo dobrze nadają się do grania singlami (nie wspominając już o dublach). Jakie są najważniejsze zalety? M.in. możesz więcej zarabiać. Dodatkowo masz większy margines błędu. W końcu np. jedna wtopa aż tak drastycznie nie zniweczy całego Twojego wysiłku i wypracowanych zysków. Jeśli zaś dobrze się rozejrzysz, to na pewno znajdziesz wiele zakładów (w ofercie firm bukmacherskich), które mają odpowiednio wysokie kursy i realne szanse na wejście.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button