Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Hype MMA – jak i gdzie obstawiać zakłady?

Podczas przeglądania facebooka lub instagrama natknąłeś się na post celebryty, w którym pochwalił się swoim uczestnictwem w walkach HYPE MMA? Zacząłeś googlować temat i zainteresował cię temat freak fightów, w których nie biorą udziału zawodowcy ale internetowi celebryci, których obserwujesz na codzień? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj dowiesz się czym jest HYPE MMA, jak i gdzie obstawić, czy ma to sens oraz wady i zalety. Chcesz wejść w świat totalnego absurdu walk MMA i doświadczyć nowej, wcześniej nieznanej rozrywki? Czytaj dalej.

jak i gdzie obstawiać hype mma
Hype MMA – jak i gdzie obstawiać zakłady?

Gdzie obstawiać zakłady na HYPE MMA?

Jeśli chcesz obstawiać HYPE MMA, masz do wyboru tylko Betclic. Dlaczego tak jest? Jeśli obstawiasz KSW i UFC, masz zupełną dowolność. Na rynku jest nawet kilkanaście bukmacherów, którzy oferują zakłady na tego rodzaju wydarzenia. Dzieje się tak, ponieważ KSW nie podpisało z nikim kontraktu na wyłączność. Fortuna jest jedynie oficjalnym sponsorem federacji. Brak wyłączności pozwala takim bukmacherom jak STS, Betfan, czy forBET wystawiać kursy na wydarzenia KSW i UFC. HYPE MMA przyjęło taką samą strategię biznesową co FAME MMA. Organizacja podpisuje kontrakt na wyłączność z tylko jednym bukmacherem. Co to oznacza dla Ciebie? Oznacza to, że jeśli będziesz chciał obstawić wydarzenie związane z HYPE MMA, możesz to zrobić tylko u jednego operatora zakładów bukmacherskich – w Betclicu.

Betclic – bukmacher dla HYPE MMA

Wiesz już, że HYPE MMA obstawisz tylko w Betclic, ale czym w ogóle wyróżnia się ten bukmacher? Operator ma spore rozeznanie w świecie social mediów. Postawił na znajomość branży celebrytów, instagramerów i youtuberów. Od 2020 roku działa z FAME MMA, gdzie pełni rolę sponsora gali. Bukmacher jest rozpoznawalny na galach freak fight, zatem współpraca z HYPE MMA jest kontynuacją tej drogi rozwoju marki. 

Bukmacher jest zupełnie bezpieczny i oferuje atrakcyjne bonusy. Jednym z nich jest bonus na start- cashback do 550 złotych. Możesz go zrealizować w zakładach single i AKO a minimalny kurs zakładu wynosi 1.14. Minusem tej promocji jest warunek obrotu (ośmiokrotny obrót bonusem).  Atrakcyjną opcją Betclic jest to, że zadbał o dostarczenie wrażeń sportowych przez aplikację mobilną dostępną na Androida i iOS. Wszystkie dostępne sposoby płatności są szybkie i bezpieczne. Masz do wyboru:

 • karty VISA i Mastercard (minimum 1 zł, maksimum 100 000 zł)
 • Rapid (minimum 1 zł, maksimum 100 000 zł)
 • Skrill (minimum 1 zł, maksimum 45 000 zł)
 • PaySafe Card (minimum 1 zł, maksimum 4000 zł)
 • Tradycyjny przelew (minimum 40 zł, maksimum 100 000 zł)

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Żadna z wyżej wymienionych opcji nie wiąże się z dodatkowymi opłatami w postaci prowizji. Support w Betclic nie jest najgorszy. Obsługa klienta oferuje czat na żywo oraz kontakt drogą mailową. Czas reakcji jest niemalże natychmiastowy, jednak pomoc otrzymasz jedynie w godzinach 08:00 – 24:00. Warto również dodać, że bukmacher Betclic jest zupełnie legalny dzięki licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Korzystając z jego usług nie musisz bać się kolizji z polskim prawem hazardowym, jednak powinieneś pamiętać o podatku. Kiedy przeznaczasz złotówkę na obstawienie zakładu, tak naprawdę jest to 0,88 groszy. 

Proces rejestracji na stronie www.betclic.pl jest prosty. Wystarczy wypełnić formularz na stronie wpisując swój adres mailowy i bezpieczne hasło. Następnie powinieneś przystąpić do weryfikacji konta. Aby zweryfikować konto powinieneś podać swoje imię i nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania. Dodatkowo, będziesz poproszony o wysłanie skanu dokumentu tożsamości. 

Plusy i minusy Betclic

PLUSY:

 • atrakcyjny bonus na start (cashback do 550 złotych z kodem promocyjnym „KOD550„)
 • nie najgorsze warunki obrotu
 • zakłady pre-match i live
 • niski kurs minimalny (1.14)
 • obrót w zakładach single i AKO
 • szybko reagujący support
 • dostępna aplikacja mobilna (kompatybilna z Androidem i iOS)

MINUSY:

 • podatek w wysokości 12%
 • dodatkowe 10% od wygranych powyżej 2280 złotych
 • konieczność pełnej rejestracji z weryfikacją konta (bez tego nie możesz obstawić żadnego zakładu)
 • brak kontaktu telefonicznego z obsługą klienta (do dyspozycji live czat i komunikacja drogą mailową)
 • uboga oferta dostępnych metod płatności
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

HYPE MMA – jak obstawiać zakłady?

Typując zakłady na HYPE MMA powinieneś zachować ostrożność i traktować propozycje bukmachera z rezerwą, a strony z typami bukmacherskimi nie zawsze mają dużą skuteczność. Pierwsza gala niestety nie przedstawiała wysokiego poziomu sportowego. Walki były krótkie i pozbawione zwrotów akcji. Nie ma się czemu dziwić, wśród zawodników znajdziesz osoby, które są znane w internecie lecz nie z działalności sportowej. Zawodnicy to głownie ludzie, którzy uzyskali popularność w social mediach, takich jak instagram. Miejmy nadzieję, że poziom z czasem będzie rósł. Jak możesz sobie poradzić mając do czynienia z takimi warunkami? Zrób dobry research. Wygoogluj wybranego zawodnika i sprawdź, z czym związany jest jego profil i działalność. Jeśli widać, że interesuje się sportem na co dzień, może się okazać, że będzie miał spore szanse. Jednak jeśli prowadzi kanał kulinarny i nie widać po nim żeby uprawiał jaki kolwiek sport poza spacerem, nie mamy powodu by się oszukiwać. 

Pamiętaj, że typy wyznaczone przez bukmachera wcale nie muszą być trafne. Miej na uwadze to, że zawodnicy nie są zawodowymi sportowcami, a jedynie internetowymi celebrytami z wystarczająca ilością obserwujących aby zabłysnąć w blasku fleszy. 

Niezaprzeczalnym urokiem freak fightów jest ich nieprzewidywalność. Tutaj nie chodzi o kunszt i umiejętności a o show i dobrą zabawę. Jeśli jesteś typowo analitycznym graczem, zależy Ci na dedukcji podpartej twardymi statystykami, to obstawianie HYPE MMA nie powinno być Twoim targetem. Do tej wizji pasują bardziej KSW, FEN czy UFC. HYPE MMA ma pewien punkt wspólny z FAME MMA. Są to wrażenia dostarczane przez szumne zapowiedzi, głośne konferencje prasowe i cięty język. Zdajemy sobie sprawę, że duża część z tych atrakcji jest robiona dla rozgłosu. 

STS bonus bez depozytu Kod promocyjny
STS bonus bez depozytu. Kod promocyjny za darmo

O co toczy się tak zaciekła i teatralna rywalizacja w HYPE MMA? Uczestnicy walczą o popularność i rozpoznawalność, po takim występie ilość wyświetleń i obserwujących idzie w górę niczym ceny chleba w galopującej inflacji. Jednak wisienką na torcie jest angaż do FAME MMA. Kluczem powstania HYPE MMA jest promowanie do federacji FAME MMA nowych twórców w mediach społecznościowych. Co otrzymuje zwycięzca w HYPE MMA? Kontrakt na walki w FAME MMA. 

Obstawianie HYPE MMA – czy warto?

Biorąc pod uwagę specyfikę HYPE MMA, raczej powinieneś traktować to jako rozrywkę. Nie możemy mówić tu o jakichkolwiek pewniakach, zawodnikami są internetowi celebryci z przestrzeni Instagrama czy YouTube’a. Trzeba przyznać, że oglądanie freak fightów z HYPE MMA dostarcza naprawdę dużej rozrywki. Walki są nieprzewidywalne, nawet jeśli zrobiłeś dobry research. Poza walkami są jeszcze konferencje, które często dostarczają większych emocji od samej walki. Cięty język, prowokacje oraz postawa zawodników przypominająca szykujące się do startu koguty przypominają pewnego rodzaju teatrzyk a nawet groteskę. 

Czy warto obstawiać na HYPE MMA? Jeśli traktujesz to jedynie jako niezobowiązującą rozrywkę i nie wiążesz z tym wielkich nadziei- tak, warto. Pamiętaj jednak abyś się nie zagalopował i nie postawił zbyt dużej kwoty. Prognozowanie wyników w HYPE MMA przypomina wróżby starych cyganek. 

Zalety i wady obstawiania HYPE MMA

Niezaprzeczalną zaletą HYPE MMA jest rozrywka, którą dostarcza. Gwarantuje niezapomniane przeżycia i emocje, tym bardziej jeśli masz zamiar oglądać wydarzenie i kibicować swojemu faworytowi. Kolejnym plusem jest to, że możesz wykorzystać swój bonus na start oraz innych promocji zawartych w standardowej ofercie bukmachera Betclic również na zakłady na HYPE MMA. Dzięki temu możesz otrzymać zwrot w przypadku pierwszego przegranego zakładu i zwiększyć swoją ewentualną wygraną.

Wadą jest nieprzewidywalność HYPE MMA. Nie ważne jak dobry zrobisz research, nie jest możliwe abyś wytypował faworyta i z czystym sumieniem postawił na niego dużą kwotę pieniędzy z zamiarem zwiększenia objętości swojego portfela. Jedyne czego możesz dowiedzieć się o uczestnikach to to, co pokazują w swoich mediach społecznościowych. Nie daj zamydlić sobie oczu filmikiem z treningu, w którym internetowy celebryta zapewni Cię, że to na pewno on wygra. Tak naprawdę jesteś zdany na swoją intuicję. Kolejnym minusem jest brak powszechności HYPE MMA. Przez to, że federacja podpisała kontakt na wyłączność z jednym, mało znanym bukmacherem Betclic, nie zobaczysz HYPE MMA u innych operatorów. Dodatkowo o samych walkach dowiesz się tylko w internecie i tam też je obejrzysz. Nie zobaczysz walk HYPE MMA na żadnym z kanałów sportowych, tylko na streamingu internetowym. 

FAQ – co trzeba wiedzieć o HYPE MMA?

bukmacher betclic bonus cashback 550 pln
Betclic kod promocyjny na cashback 550 PLN
 • Gdzie obstawię zakłady na HYPE MMA?

Federacja HYPE MMA podpisała kontakt na wyłączność z bukmacherem Betclic. Wytypujesz tylko tam.

 • Czy Betclic jest bezpieczne i legalne?

Tak. Betclic posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów, zatem jest legalne. Co do bezpieczeństwa, witrynę chroni SSL. Niestety bukmacher nie oferuje weryfikacji dwuetapowej. Nie masz powodu do obaw, jeszcze nigdy nie zdarzył się żaden incydent związany z włamaniem czy kradzieżą.

 • Czy bukmacher Betclic oferuje atrakcyjne bonusy?

Betclic oferuje atrakcyjny bonus na start- cashback do 550 złotych. Możesz go zrealizować w zakładach single i AKO. Pamiętaj o warunku obrotu- musisz obrócić bonusem osiem razy.

 • Czego potrzebuję do weryfikacji konta w Betclic?

Do weryfikacji konta u bukmachera Betclic potrzebujesz danych takich jak: imię i nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL czy adres zamieszkania, oraz skanu dokumentu tożsamości, które potwierdzi podane przez ciebie informacje.

 • Jaka jest minimalna wypłata w Betclic?

Minimalna wypłata zależy od formy płatności, z której będziesz chciał skorzystać. W większości jest to symboliczna złotówka, jednak w przypadku tradycyjnego przelewu najniższy próg to czterdzieści złotych.

 • Gdzie mogę znaleźć najwyższe proponowane kursy na HYPE MMA?

Betclic posiada wyłączność na przyjmowanie zakładów na HYPE MMA. Najkorzystniejsze kursy znajdziesz tam i tylko tam.  

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button